Як відкрити "Опель Астру".

В автомобілях « Опель Астра» зустрічається проблема, пов'язана з відкриттям багажника. Причини для цього можуть бути різні, від несправності механізму до проблем із сигналізацією.
Інструкція
1
Вставте ключ в замок багажника вашого автомобіля, поверніть його. Після цього злегка натисніть на замок. Якщо він новий, доведеться докласти трохи більше зусиль. Зверніть увагу, що ключ повинен бути повернутий паралельно бамперу автомобіля, а центральний його замок повинен бути відкритий.
2
Проблеми з відкриттям багажника також можуть бути пов'язані з погодними умовами. Прогрійте автомобіль, якщо він довгий час перебував на морозі, і через 20-30 хвилин спробуйте повторити вищеописані дії. Якщо це не допомагає, цілком можливо, що в конструкції примерз ущільнювач. Відвезіть машину на мийку і протріть мастилом для ущільнювача, яку ви можете придбати в автомагазинах вашого міста. Також після мийки обробіть їм і замок багажника.
3
Якщо у вас виникають проблеми з відкриттям замку багажника автомобіля «Опель Астра», перевірте, чи не пов'язано це з встановленою в ньому системою безпеки. Спробуйте включити і вимкнути сигналізацію, повторно відкрийте центральний замок, після чого заново вставте ключ в замок багажника.
4
Перевірте заряд акумулятора вашого автомобіля, цілком можливо, що багажник не відкривається саме з цієї причини. Якщо у вас немає можливості зарядити акумулятор, використовуйте подачу живлення від іншого автомобіля. Після цього повинен спрацювати центральний замок з брелка. Вставте ключ в замок багажника і спробуйте його відкрити.
5
Якщо у вас з якихось причин не є можливості відкрити багажник автомобіля «Опель Астра» за допомогою ключів, відкиньте задні сидіння в салоні, після чого вам буде доступно вміст вашого багажника. Його кришку ви не зможете відкрити і раніше, але цей варіант підходить для випадків, коли вам терміново потрібен доступ до вмісту багажного відділення автомобіля.
Корисна порада
Не беріться за самостійний ремонт замків, використовуйте гарантійні зобов'язання продавця.