Як включити шейдери.

Графічні програми шейдери застосовуються для реалізації технології згладжування об'єктів. Вони доступні для сучасних неінтегрованих відеоадаптерів. Підтримку шейдеров використовують зазвичай в іграх після 2000 року випуску.
Вам знадобиться
  • - доступ до інтернету.
Інструкція
1
Для того щоб збільшити продуктивність відеоадаптера комп'ютера під час гри, зміни набору її елементів або в інших цілях, перейдіть в меню настройки зовнішнього вигляду.
2
Знайдіть у ньому пункт управління шейдерами, активуйте їх і вкажіть значення використовуваного параметра залежно від можливостей відеокарти вашого комп'ютера і бажаного результату. Чим нижче версія використовуваних вами шейдеров, тим вище буде продуктивність гри і навпаки, зниження їх версії прискорює роботу пристроїв.
3
Зверніть увагу на підтримку шейдеров комп'ютерною грою, в якій ви хочете їх включити. Робота з шейдерами закладена у вашій відеокарті, проте в деяких іграх (в основному відноситься до ігор старого покоління) їх використання може бути не доступно у зв'язку з неактуальною реалізацією зовнішнього вигляду. Дізнатися, чи підтримуються шейдери вашої комп'ютерної грою, ви можете з її опису на офіційних сайтах або різних тематичних форумах.
4
Для того щоб включити підтримку шейдеров останніх версій для вашої відеокарти, поновіть драйвер, скачавши його останню версію з сайту розробника програмного забезпечення. Видаліть старий драйвер, заодно очистіть реєстр від записів.
5
Виконайте інсталяцію нових драйверів відеокарти, після чого в панелі управління встановіть необхідні значення. Зазвичай це не характерно для інтегрованих відеокарт, вбудованих в материнську плату комп'ютера.
6
Скористайтеся програмами-емуляторами шейдеров, наприклад, 3D Analyse (http://www.tommti-systems.de/start.html). Однак даний вид програмного забезпечення слід використовувати з обережністю, оскільки тут є своя специфіка.
Корисна порада
Не навантажуйте відеокарту комп'ютера настройками, які пристрій не підтримує.