Як виставити запалювання на тойоті. тойота Авенсіс Як виставити мітки балансувальних валів.

Процедура установки моменту запалювання застосовна для всіх популярних моделей: Camry, Land Cruiser, Corolla, RAV4, 4Runner та інших. Якщо на будь-якої конкретної моделі порядок установки запалювання відрізняється від загальноприйнятого, ця інформація міститься в інформаційній табличці автомобіля. У цьому випадку дійте згідно з вказівками таблички.
Вам знадобиться
  • - набір гайкових ключів;
  • - викрутки;
  • - стробоскоп;
  • - тахометр
Інструкція
1
Підключіть тахометр до джерела живлення (автомобільного акумулятора) і висновку IG діагностичного роз'єму. Якщо автомобіль штатно оснащений тахометром на приладовій панелі, встановлювати зовнішній тахометр не потрібно. Також на діагностичному роз'ємі замкніть накоротко висновки Е1 і ТЕ1. Переконавшись, що запалювання вимкнене, підключіть стробоскоп згідно інструкції заводу-виробника цього приладу. Майже у всіх випадках доведеться підключати його харчування до батареї: позитивний дріт до позитивної клеми, негативний - до негативної клеми. Також на високовольтний провід першого циліндра надіньте обмотку індукційного датчика стробоскопа.
2
Від'єднайте вакуумні шланги і заглушите їх. В якості заглушок використовуйте литі стандартні моделі, наявні в продажі в магазинах автозапчастин. Врахуйте, що на деяких моделях Toyota доступ до розподільника запалювання утруднений, тому заздалегідь підготуйте вигнутий ключ. Знайдіть мітки установки запалювання на передній кришці і шківі колінчастого валу.
3
Заведіть мотор і прогрійте його до робочої температури, керуючись показаннями термометра охолоджуючої рідини на панелі приладів. Переконайтеся, що верхній шланг радіатора гарячий. За свідченнями тахометра упевніться, що обороти холостого ходу відповідають вимогам інструкції з експлуатації автомобіля (820-900 об/хв).
4
Направте світло лампи стробоскопа на шкалу, розташовану на передній кришці держателя сальника коленвала при вийнятою гумової заглушці. Переконайтеся, що мітка на шківі коленвала збігається з міткою в 10 градусів до ВМТ за шкалою. Допустиме відхилення становить не більше 1 градуса до ВМТ. Якщо зазначені мітки істотно не збігаються, звільніть болт кріплення розподільника запалювання і почніть потихеньку повертати корпус розподільника до тих пір, поки мітки на шкалі і на шківі не сумісний. Після цього затягніть кріпильний болт розподільника і ще раз переконайтеся, що момент запалення не збився при затягуванні цього болта.
5
Зніміть перемичку з діагностичного роз'єму. Вимкніть запалювання і зніміть встановлені на двигун прилади.