Як відкрити багажник на BMW. із за чого горять запобіжники.

Відкриття багажника автомобілів BMW не має ніяких особливостей у порівнянні з виконання даної операції в автомобілях інших виробників. При виникненні надзвичайної ситуації є кілька способів швидкого доступу до вмісту багажника.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - ключ.
Інструкція
1
Якщо ви відчуваєте певні труднощі при відкритті багажника автомобіля BMW, наприклад, через втрати ключів, неправильного регулювання механізму замка і так далі, скористайтеся викруткою і довжиною товстою палицею. Примотати викрутку таким чином, щоб вона могла дістати до замка багажника зсередини.
2
Також якщо є можливість, ви можете проникнути всередину багажника з викруткою або іншим схожим підручним приладом самостійно, відкинувши спинку заднього сидіння автомобіля вперед. Подденьте закриває механізм, після чого багажник повинен відкритися. Це також зручно в тих випадках, коли замок несправний у зв'язку з погодними умовами. Не використовуйте даний метод, якщо проблеми при відкритті багажника пов'язані з системою безпеки, встановленої у вашому автомобілі.
3
При виникненні проблем з відкриттям багажника через що сів акумулятор використовуйте подачу живлення з іншого, при цьому дотримуючись полярності, щоб не зіпсувати пристрою. Після цього відкрийте головний замок автомобіля, вставте ключ в замок багажника і поверніть його.
4
Якщо проблема полягає в довгому простої автомобіля в умовах сильних морозів, прогрійте його або відвезіть на мийку. Після цього використовуйте спеціальні засоби для замків автомобілів, щоб підтримувати його робочий стан протягом зимової пори року.
5
Якщо проблеми при відкритті багажника автомобіля BMW періодично повторюються, включіть і вимкніть сигналізацію, після чого спробуйте знову відкрити його за допомогою ключа. Зверніться по допомогу до фахівців сервісного центру, якщо проблеми з відкриттям багажника автомобіля викликають труднощі через механічну несправність конструкції. Не займайтеся ремонтом замків автомобіля самостійно, навіть якщо у вас є подібний досвід.
Корисна порада
Завжди майте запасний ключ від багажника і відкривайте їм замок хоча б раз на місяць.