Як зайти на комутатор.

Налаштування комутаторів проводиться для подальшої автоматизації настройки відправки пакетів даних. Залежно від типу комутатора вона виконується різними способами і обмеженнями.
Вам знадобиться
  • Обліковий запис адміністратора комп'ютера.
Інструкція
1
Переконайтеся, що використовувана вами модель комутатора керована, оскільки інакше налаштувати його у вас не вийде. Дізнатися потрібну інформацію стосовно моделі пристрою ви можете на офіційному сайті виробника, вибравши огляд вашого комутатора і переглянувши його характеристики. Також маються списки керованих і некерованих комутаторів певних виробників.
2
Переконайтеся в тому, що настроюється вами комутатор підключений до блоку живлення, а той, в свою чергу, до розетки. Підключіть комутатор до мережевої карти вашого комп'ютера, використовуючи для цього додається в комплекті провід. Перейдіть до налаштування мережевої карти.
3
Відкрийте властивості використовуваного вами підключення по локальній мережі, знайдіть настройку параметра «Інтернет (TCP/IP)». Також запустите меню властивостей об'єкта. Пропишіть налаштування для параметрів адреси і маски підмережі. Потім на вкладці «Загальні» введіть значення IP 192.168.0.2. Для маски підмережі використовуйте 255.255.255. Підтвердіть зміни.
4
Після того, як ви переконаєтеся в тому, що ваша мережева карта налаштована правильно, перейдіть до налаштування комутатора. Запустіть утиліту «Виконати» з меню «Пуск» і введіть в її рядок команду ping, після цього вкажіть адресу вашого комп'ютера в мережі. Для відправки пакета даних пропишіть ping 192.168.0.2 - t. Автоматизація відправки пакета даних помітно скоротить ваш час на повторне виконання даної процедури.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що маються некеровані настроюються комутатори, в цьому випадку ваші дії щодо пристрої можуть бути обмежені.
Корисна порада
У налаштування комутатора також можна зайти з браузера, ввівши в його рядок адресу пристрою. Для застосування налаштувань, підходящих для роботи вашої моделі знайдіть керівництво на офіційному сайті виробника.