Як купити дешеві авіаквитки.

Коли ви плануйте поїздку на далекі відстані, першим ділом замислюєтеся про покупку авіаквитків. Сучасний ринок продажів авіапослуг дозволяє не брати те, що дають. Слід уважно вивчити всі цінові пропозиції, щоб купити квиток в потрібну вам точку світу за найбільш вигідним тарифом.
Вам знадобиться
  • Для того, щоб купити дешеві авіаквитки, вам знадобиться:
  • - вихід в Інтернет
  • - телефон
  • - пластикова карта або "віртуальні" гроші - по можливості
Інструкція
1
Плануйте по можливості свою подорож заздалегідь. Більшість авіакомпаній пропонує квитки за зниженою вартістю за кілька місяців до дати польоту. Чим далі відстань, тим довший термін повинен пройти з моменту покупки авіаквитка до дня вильоту. Так, недорогий політ з Росії в США можна організувати, замовивши квитки за півроку або рік.
2
Вивчіть всі спецпропозиції на сайтах авіакомпаній. Зверніть увагу на той факт, що більшість перевізників надає знижку при покупці авіаквитків "туди-назад". Також квитки на деяких рейсах будуть коштувати дешевше, якщо політ доведеться в ніч з суботи на неділю.
3
Зайдіть на сайт або зателефонуйте в офіс місцевої бюджетної авіакомпанії (дискаунтера). Низька вартість квитків у таких перевізників обумовлена зниженим рівнем комфорту при перельоті. А саме: відсутністю їжі, пониженими нормами провозу багажу, частою скасуванням або заміною рейсів. Зазвичай дискаунтери не пропонував дальніх перельотів, як правило, це рейси всередині країни.
4
Зверніться до послуг чартерних перевізників, якщо ви збираєтеся купити квиток за кілька днів до вильоту. Чартерні рейси викуповуються туристичними компаніями, але при недоборі пасажирів залишилися місця на борту продаються за дешевою ціною індивідуальним туристам.
5
Забронювавши авіаквитки , викупите їх протягом декількох найближчих днів або відразу після броні. Дешеві квитки не відкладаються без оплати надовго, тому що попит на них завжди великий. Щоб не їхати в офіс компанії, скористайтеся пластиковою карткою або віртуальними грошима.
Зверніть увагу
- Якщо ви купуєте авіаквитки через турфірму, вони навряд чи будуть дешевими, оскільки фірма-посередник бере певний відсоток за перепродажу.- Набагато простіше купити квитки на літак за зниженою вартістю, якщо ви збираєтеся в подорож не в "високий сезон ", тобто не в новорічні або травневі свята і не в літній час.
Корисна порада
- Шукайте, бронюйте і купуйте через Інтернет - часто електронні авіаквитки обходяться дешевше.