Як читати німецькі слова. слова в німецькому з chs.

Навчитися правильній вимові на якому іноземною мовою неможливо без аудиального (слухового) сприйняття автентичної мови. Однак, правильному проголошенню іноземних слів сприяє знання фонетичних нюансів мови. Для коректного читання німецьких слів слід враховувати особливості звукового складу мови, специфіку проголошення деяких буквосполучень і будови окремих слів.
Інструкція
1
Зверніть особливу увагу на голосні німецької мови, відсутні в російській мові. Це так звані умлаут o, u, a, які на письмі позначаються так:? - Вимовляється як «е» ;? - Вимовляється як «е», але більш твердо ;? - Вимовляється як «ю», але більш твердо.
2
Завчіть правильне проголошення типових для німецької мови поєднання голосних: eu і? U - вимовляються як «ой»; ei - вимовляється як «ай»; ie - вимовляється як «і»; ah - вимовляється як «а»; ae - вимовляється так само, як німецький «?»; ue - вимовляється так само, як німецький «?»; oe - вимовляється так само, як німецький «е».
3
Запам'ятайте, як читаються специфічні сполучення приголосних в німецькій мові: ch - вимовляється як «х»; ck - вимовляється як «к»; chs - вимовляється як «кс»; sch - вимовляється як «ш»; tsch - вимовляється як «ч»; th - вимовляється як «т»; st - на початку слова вимовляється як «шт»; sp - на початку слова вимовляється як «шп»; gu - вимовляється як «кв».
4
Також окремо слід виділити деякі приголосні, що відрізняються особливим прочитанням: z - вимовляється як «ц»; v - на початку слова вимовляється як «ф»; s - на початку слова перед голосною і між голосними вимовляється як «з» ;? - Вимовляється як «сс».
5
В свою чергу, подвоєні приголосні читаються як один короткий і твердий звук, наприклад: Lippe. Дзвінкі приголосні в кінці складу і слів оглушаются: Tag [ta: k].
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, що в німецькій мові існують складні слова, відповідні в російській мові словосполученнями. При прочитанні їх слід ділити на окремі слова для правильно виголошення. Наприклад: Hausarbeit (Haus-arbeit) - домашня робота. В складних словах присутні два наголоси, одне з яких, як правило, головне (зазвичай падає на першу складову слова), а інше - другорядне (зазвичай падає на другий компонент слова). В цілому, наголос в німецькій мові фіксоване, тобто, в більшості випадків, не змінює свого положення в слові при зміні його форми. Як правило, воно падає на перший склад.