Як оплатити інтернет в Україні.

Величина української аудиторії користувачів росте не по днях, а вже, можна сказати, по годинах - і це не дивно, адже без інтернету життя уявити собі вже неможливо. Щоб доступ до мережі раптово не вимкнено, рахунок потрібно поповнювати. Це можна зробити різними способами, виберіть для себе найбільш прийнятний.
Вам знадобиться
  • - банківська картка;
  • - акаунти в інтернет-гаманцях;
  • - термінал оплати.
Інструкція
1
Що може бути зручніше, ніж вносити оплату прямо через інтернет, навіть не виходячи з дому. Для цього оформите собі картку в Приват-Банку або Альфа-Банку. Це стабільно і оперативно працюють з WM українські банки. Комісійний збір при платежі в них становить 2%.
2
Також ви можете скористатися чудовим сервісом http://www.y-money.com.ua/. Даний сервіс здійснює введення-виведення грошей з Яндекс.Деньги, Webmoney, RBK Money. Це одна з кращих альтернатив на сьогодні в України, хоча комусь їх послуги і можуть здатися дорогуватими.
3
Прив'яжіть до Яндекс.Деньги доларову карту Visa. Виберіть спосіб оплати в особистому кабінеті «Яндекс.деньги». Туди прийде виставлений рахунок, вкажіть «оплата картою» і оплатіть з прив'язаною карти. Валюта при оплаті конвертується в рублі без проблем. Зручно і легко. Тим більше що оплата проводиться миттєво.
4
Також ви можете оплачувати інтернет через Webmoney, поповнивши спочатку свій R гаманець за допомогою автомата, докладна інструкція тут http://www.webmoney.ru/rus/addfunds/wmr/terminals.shtml. Виберіть найбільш близько розташований до вас термінал тут http://geo.webmoney.ru/wmobjects/map.aspx?lat=55.75&lon=37.63&z=11.
5
Заведіть WMU гривневий і рублевий WMR гаманець в Вебмані. Система WebMoney дозволяє оформити різні типи гаманців: і рублевий, і доларовий, і гривневий. Пройдіть процес авторизації. Авторизувати гривневий гаманець дозволяється тільки громадянам України. Потім покладіть на нього гривні і переведіть на рублевий (WMR).
Корисна порада
Завдяки тому, що WebMoney співпрацює з більшістю відомих банків України, тепер ви можете поповнювати U-гаманець і виводити кошти на платіжну карту, що абсолютно не викликатиме у вас будь-яких ускладнень. Тепер оплачуйте без проблем і супутникове телебачення, і послуги хостингу і, звичайно ж, доступ в мережу інтернет.