Як відрегулювати підсмоктування. Як відрегулювати карбюратор без підсосу.

Підсос в автомобілі обмежує надходження повітря в паливну суміш, внаслідок чого вона збагачується. Це необхідно для запуску холодного двигуна та його подальшої безперебійної роботи, поки температура не стане оптимальною для нормального функціонування. Тоді двигуну вже не потрібно настільки збагачена суміш, і він може працювати від робочої системи холостого ходу. Регулятор подсоса виведений в салон на панель і являє собою круглу плоску рукоятку.
Інструкція
1
Сам процес запуску двигуна з підсмоктуванням нескладний. Витягніть рукоять до упору на себе, натисніть на педаль зчеплення. Двигун запуститься і почне набирати обертів. Через кілька секунд, коли почнуться перебої в роботі мотора, треба трохи втопити рукоять подсоса. Робота двигуна вирівняється. Через деякий час можна прибрати ногу з педалі зчеплення. Якщо мотор розігрівся, то далі він буде працювати самостійно.
2
Налаштувати підсос в автомобілі нескладно. Для цього відкрийте капот, зніміть з карбюратора корпус повітряного фільтра (у простолюдді «каструлю»), потім сам фільтр.
3
Рукоять подсоса з'єднана з повітряною заслінкою тросом з сталістой дроту за допомогою втулки і кріпильного гвинта.
4
Відрегулюйте довжину троса так, щоб при прибраному підсосі (втопленою рукояті) заслінка приймала строго вертикальне положення і не перешкоджала доступу повітря в карбюратор. Закріпіть кріпильний гвинт.
5
Простежте за тим, щоб заслінка повністю закривала отвір, легко відкривалася і закривалася. Трос повинен рухатися також вільно, без заїдань. Встановіть деталі карбюратора на місце у зворотному порядку.
6
При налаштуванні карбюратора для холодного запуску слід дотримуватися наступних правил. Робота прогрітого двигуна, при витягнутої рукояті подсоса в режимі запуску і збагаченої суміші СО 8-11% на оборотах 2500-4000, відбувається з перебоями. При злегка втиснула рукояті в режимі прогріву при СО 2-3%, оборотах 1500-3000, робота двигуна вирівнюється, і мотор працює «чисто», без перебоїв.
Зверніть увагу
Постійна робота на підсосі для двигуна дуже шкідлива, т.к. засмічує агрегат і псує свічки. Однак часто без цієї функції машину завести складно, багаторазові заведення садять акумулятор і псують стартер.