Як видалити жувальну гумку.

Прилиплі жувальна гумка може безнадійно зіпсувати будь-яку річ - вона може прилипнути до спідниці або штанів, якщо на неї сядеш, до меблів, до верхнього одягу, навіть у черевики забратися. Словом все може постраждати від чиєїсь неуважності. Є кілька способів, застосувавши які ви зможете позбутися плями на репутації вашого одягу.
Інструкція
1
Самий традиційний спосіб - жуйку заморозити. Дрібну річ можна засунути в морозильник. А от як бути, наприклад, з пледом? Тут все просто. Візьміть кілька шматків льоду і прикладіть до місця прикріплення жувальної гумці. Якщо вона не сильно проникла в волокна тканини, то коли замерзне, ви легко зможете її відірвати.
2
Другий спосіб теж найпоширеніший - за допомогою праски. Покладіть річ на прасувальну дошку прилип гумкою вгору і через ганчірочку пропрасуйте гарячою праскою. Однак цей спосіб може не підійти для делікатних тканин, які не можна прасувати гарячою праскою.
3
Наступний спосіб - за допомогою рідини для зняття лаку. Краще, якщо ви візьмете без ацетону. Особливо, якщо справа стосується пофарбованої тканини. Метод простий: змочіть ватяний тампон або м'яку ганчірку рідиною і відтирати жувальну гумку . По ідеї, не повинно залишитися слідів, і колір вироби пошкодитися не повинен.
4
Ще один спосіб - гаряча вода і зубна щітка. Нагрійте в чайнику воду. Нехай ваш помічник ллє окріп на жувальну гумку , а ви обережно відтирати зубною щіткою.
5
Жуйку можна перемогти жуйкою. Розжуйте новий шматок жувальної гумки і прикладайте її до Прилиплі шматку. Жуйка потягне за собою прилиплу. Робіть так до того моменту, поки вся жуйка не зійде.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xT1Mdnk09fE