Як випрямити волосся, не пошкоджуючи їх. Як випрямити волосся в домашніх умовах.

Більшість коштів для випрямлення волосся сильно ушкоджують їх. Але існує й інші методи випрямлення, які не тільки розгладжують кучеряві і хвилясті волосся , але і роблять їх більш здоровими.
Вам знадобиться
  • - гребінець-Браш;
  • - фен;
  • - оливкова, реп'яхову або касторову олію;
  • - яблучний оцет або коньяк.
Інструкція
1
Зверніть увагу на кератіновие випрямлення волосся, яке робить пасма значно важче, вони випрямляються під власною вагою. Цей спосіб відновлює структуру кожного волоса і поповнює нестачу такого важливого речовини, як кератин.
2
Кератинове вирівнювання - досить дорога послуга, але результат зберігається приблизно 2-4 місяці. Запитайте в салоні, який саме метод випрямлення кератином вони використовують. Способи ці трохи різняться між собою, вислухайте інформацію та виберіть той спосіб, який вам більше підходить.
3
Придивіться до менш дорогим засобам розпрямлення волосся. Це цілий комплекс, в який зазвичай входить маска, бальзам, кондиціонер і шампунь. Але ці кошти лише злегка випрямляють волосся і не дають тривалого і яскраво вираженого результату, зате зовсім не псують вашу шевелюру.
4
Спробуйте трохи підлікувати волосся. Іноді локони стають кучерявими через ослаблення. Скористайтеся спеціальними масками і бальзамами для пошкодженого волосся. Непоганий результат виходить при використанні спеціальної гребінця-Браш (круглої форми).
5
Оберіть потрібну вам гребінець, дерев'яну або металеву. Дерев'яні браши з натуральної щетини більше підходять для хвилястого волосся, металеві гребінці прибирають зайву пухнастість волосся. Для випрямлення волосся таким способом потрібен певний навик.
6
Направляйте фен на гребінець строго зверху вниз. Брашем злегка витягайте волосся вниз. Після випрямлення кожного пасма використовуйте холодний струмінь повітря у фена. Це дозволить чешуйкам волосся пригладити, що зробить пасма візуально більш здоровими.
7
Зверніть увагу на народні методи випрямлення волосся. Візьміть оливкова, реп'яхову або касторову олію і розподіліть його по всій довжині волосся. Укрийте голову поліетиленовим пакетом і накрийте зверху рушником. Приблизно через півгодини змийте масло теплою водою з додаванням лимонного соку або оцту.
8
Користуйтеся цим методом регулярно і приблизно через 3-4 тижні волосся повинні випрямитися. Принцип дії цих речовин такий же, як і у кератину. Масло живить волосся і робить важчою їх.
9
Скористайтеся та іншої народної маскою. Змішайте яблучний оцет або коньяк з водою в пропорції 1: 1. Додайте в суміш одну краплю оливкової олії. Нанесіть маску на волосся і залиште на півгодини. Для додаткового ефекту можна скористатися безбарвною хною, яка теж трохи випрямляє волосся.