Як накладати рум'яна на кругле обличчя. Як накладати макіяж.

За допомогою рум'ян і інших косметичних засобів можна візуально виправити форму особи або підкреслити її. Часто жінки просто ігнорують рум'яна при коригуванні круглої форми, щоб не привертати увагу до щік. Але бувають випадки, коли дівчина стає схожою на матрьошку через неправильне застосування косметики. Складно не перейти ту грань, що відокремлює гарний смак від вульгарності.
Вам знадобиться
  • - тональні засоби;
  • - рум'яна;
  • - кисті для рум'ян.
Інструкція
1
Здоровий ніжний рум'янець - приголомшливе прикраса жіночого обличчя. За допомогою декоративної косметики такий, як тональні креми, коректори і рум'яна, можна ще й виправити деякі недоліки зовнішності. Кругле особа візуально знайде класичну форму, якщо ви правильно накладіть макіяж і зробите потрібну стрижку.
2
Підберіть колір рум'ян, що підходить вашій шкірі. Вони повинні бути на два тони темніше відтінку шкіри. Придбайте декілька кистей для рум'ян, щоб домогтися максимально природного ефекту. Натуральні пастельно-рожеві або ніжно-абрикосові тони підійдуть практично всім представницям прекрасної статі. Такі кольори освіжають і омолоджують особу.
3
Для корекції і моделювання форми обличчя вибирайте теплі кольори. Підбирайте відтінок під загальну гамму ваших косметичних засобів. Почніть свій макіяж з необхідного зволоження і накладення тонального засобу. Темний відтінок крему нанесіть по всьому овалу обличчя. Починайте від скроневої частини, закінчите нижньою частиною щік.
4
затемнювати зайву округлість обличчя. Для круглого обличчя підходять вертикальні лінії, вони візуально подовжать овал. Тому рум'яна наносите трохи навскіс від скул до підборіддя трикутником або вісімкою.
5
Мета моделювання круглого особи - витягнути його, зменшити обсяг щік. Якщо ви використовуєте темно-бежеві рум'яна, затемните ними бічні поверхні обличчя, а потім вже накладайте ніжно-рожеве засіб на вилиці.
6
Плавні лінії, які характерні для цього типу особи, розбавте штрихами рум'ян. Форма трикутника з рум'ян робиться витягнутої до кутів рота, тим самим візуально змінюючи кругле обличчя.
7
Доповніть макіяж зачіскою, що відкриває лоб і закриває щоки. Зверніть увагу на коротку, збиту валиком чубок або начісування над чолом. Прядки волосся укладіть на щоки.
Сучасне життя нав'язує нам свій шалений ритм - ми не висипаємося, незрозуміло чим харчуємося, багато працюємо і мало відпочиваємо. У такому режимі не доводиться мріяти про здоровий кольорі особи, але ж саме він запорука нашої природної краси, так поцінованої оточуючими. Коли ми дивимося на красивий професійний макіяж, ми звертаємо увагу на виразно нафарбовані очі, губи, брови і рідко коли звертаємо увагу на вилиці, на яких природним чином лежать рум'яна . З їх допомогою можна надати обличчю потрібний відтінок, змоделювати бажану форму, навіть якщо у вас квадратна форма обличчя.
Вам знадобиться
  • дзеркало, рум'яна, товста кисть, гумка для волосся.
Інструкція
1
Для початку визначте, чи дійсно у вас квадратний тип особи. Зберіть волосся у хвіст. Подивіться в дзеркало - якщо ширина чола, скул і підборіддя збігаються, значить ваші припущення вірні.
2
Потім необхідно визначити, де у вас знаходяться вилиці. Встаньте перед дзеркалом так, щоб на ваше особа падало світло, потім широко посміхніться - ваші щоки помітно округлилися. Тепер знайдіть центр вказівним пальцем, а великим пальцем цієї ж руки торкніться до верхнього кінчика вуха, тепер проведіть вказівним пальцем до великого пальця і нащупайте кістка - це і є ваша скула.
3
Для того щоб рівномірно нанести рум'яна візьміть в праву руку товсту пензлик, умочіть в рум'яна х і тихесенько подмімо на неї, потім визначте середину щоки і опустіть пензлик трохи -ледве нижче, потім ведіть пензлик наверх до вилиці таким чином, щоб лінія вийшла під нахилом. Потім розтушуйте так, щоб не було видно чітких кордонів. За допомогою цього нехитрого прийому особа візуально буде здаватися вже.
4
Є ще один спосіб. Для цього пензлем ви проводите лінію від основи вуха в сторону куточків рота безпосередньо під верхніми вилицями. Також ви можете накласти рум'яна на куточки нижніх скул і трохи на лоб, після чого обов'язково потрібно розтушовувати. Ваше особа придбає овальну форму.
Зверніть увагу
Відтінок рум'ян повинен вписуватися в загальний макіяж.
Корисна порада
Рум'яна повинні бути на два тони темніше, ніж шкіра, а щоб визначитися з відтінком рум'ян, необхідно зробити кілька фізичних вправ, наприклад, віджатися або поприседать. Тоді ваше обличчя придбає специфічний відтінок - запам'ятайте його гаму і в магазині проконсультуйтеся з продавцем.