Як кріпити стельову гардину.

Стельові гардини в інтер'єрі виконують не лише практичну, але і декоративну функцію. Часто, вирішуючи дизайнерську задачу, цей елемент розташовують навіть там, де відсутня вікно.
Вам знадобиться
  • - дриль
  • - будівельний олівець
  • - дюбелі з шурупами
  • - рулетка
Інструкція
1
Вирушаючи купувати гардину , обов'язково виміряйте ширину кімнати. Довжина гардини повинна бути трохи менше цього показника.
2
Визначивши точну довжину гардини, розрахуйте, де буде середина, і в цьому місці поставте позначку. Від краю гардини до її середини з одного боку розмітьте олівцем відрізки по 40 см. Аналогічно розмітьте другу половину.
3
Встановіть на дриль свердло на 6 мм і в місцях олівцевих позначок просвердлите отвори. Потім встановіть свердло діаметром 10 мм і над просвердленими отворами акуратно розширте верхній шар гардини, виконаний з пластика. У результаті проведеної роботи повинні вийти отвори верхнього шару діаметром 10 мм і нижнього - 6 мм.
4
Потім приступайте до розмітки положення гардини на стелі. Від стіни відміряйте необхідну відстань, враховуючи ширину підвіконня і батареї опалення при її наявності. Перенесіть цей показник на стелю і олівцем виконайте розмітку місця кріплення гардини.
5
Вимірявши ширину кімнати, біля вікна відзначте середину, проведіть перпендикуляр до розмітки кріплення гардини, отриманої в попередньому кроці. Поставте позначку. Просвердлите в цьому місці отвір діаметром 6 мм.
6
В отвір, розташоване посередині гардини, помістіть дюбель з шурупом. Прикладіть гардину до стелі, поєднавши дюбель з просвердленим отвором. Кінчиком свердла, вставленого в перфоратор, забийте шуруп до упору в пластик. Будьте гранично обережні, щоб не пошкодити тендітний пластик.
7
Скоректуйте положення гардини так, щоб вона зайняла положення паралельне вікна. Помістіть свердло в саме крайнє отвір гардини і просвердлите нове поглиблення в стелі. Вставте і забийте дюбель з шурупом.
8
Просуваючись до центру гардини і дійшовши до нього, аналогічно почніть проробляти отвори і прикріплювати іншу сторону. Після завершення монтажу вставте в пази гачки для штори.