Як налаштувати колір на комп'ютері. Як на ноутбуці налаштувати кольоровість в іграх.

Неправильний вибір колірних налаштувань монітора може заважати повноцінній роботі на комп'ютері, особливо якщо користувачеві доводиться часто звертатися до файлів, що містить відео або графіком. Налаштувати колір на комп'ютері можна кількома способами.
Інструкція
1
Вивчіть панель управління свого монітора. Як правило, призначення кнопок інтуїтивно зрозуміло. Через меню необхідно вибрати параметр Color («Колір») і за допомогою кнопок зі стрілками або кнопок, позначених цифрами в меню, підібрати оптимальну ступінь насиченості квітів.
2
Для рідкокристалічних моніторів передбачено такий параметр, як «Колірна температура». З його допомогою ви можете вибрати один із способів відображення квітів: теплий, холодний або користувальницький. Якщо налаштувань на моніторі мало, зверніться до панелі управління своєю відеокарти.
3
В даному випадку для прикладу взята карта NVidia. Відкрийте панель управління відеокарти, якшо по відповідному значку в області повідомлень на панелі задач. Якщо не відображається, через меню «Пуск» увійдіть в «Панель управління» і налаштуйте її класичне відображення за допомогою рядка-кнопки «Переключення до класичного вигляду», розташованої в області типових задач в лівій частині вікна. Виберіть значок NVIDIA Control Panel.
4
Відкриється нове вікно. Виберіть в меню розділ Display і пункт Adjust desktop color settings. У верхній частині вікна виберіть монітор, для якого хочете налаштувати колір (якщо ви використовуєте кілька моніторів одночасно). В групі Apply the following color settings на вкладці Sliders за допомогою «повзунків» відрегулюйте потрібні вам параметри: яскравість, контраст, колірну гамму і так далі.
5
Зверніть увагу: у правій частині екрана є поле Reference image. При відзначеному маркером пункті «1» відображається лінійка стандартних кольорів. Якщо ви відзначите маркером пункт «2» або «3», замість лінійки з'являться кольорові фотографії, за допомогою яких можна наочно отримати уявлення про те, як будуть виглядати кольорові зображення при тих чи інших налаштуваннях.
6
Подібні настройки кольору також є і для відео. Виберіть розділ Video і пункт Adjust video color settings. На вкладці Color і Gamma ви зможете відрегулювати відображення квітів за допомогою «повзунків». Після внесення всіх необхідних змін натисніть на кнопку Apply і закрийте вікно.