Як прибрати жирний блиск.

Жирний блиск шкіри - проблема багатьох людей, найчастіше молодого покоління. Виникають подібні проблеми через неправильне харчування і недостатнього догляду за шкірою обличчя, але все це можна виправити, якщо знати, як прибрати жирний блиск .
Вам знадобиться
  • Тонік, гель для вмивання, пілінг, маски з глини, зволожуючі креми, дієта.
Інструкція
1
Дотримуйтеся нестрогой дієти, обмежте вживання смаженої, жирної, гострої їжі, також намагайтеся їсти менше солодкого. Намагайтеся не їсти хлібобулочні вироби, не пийте солодкі газовані напої. Подібна дієта допоможе вам нормалізувати діяльність сальних залоз, що позначиться на стані вашої шкіри, жирний блиск поступово зникне.
2
Використовуйте вранці та ввечері очищающий гель для вмивання, вмиватися слід холодною водою. Два рази на тиждень використовуйте пілінг для глибокого очищення шкіри обличчя. Перед нанесенням макіяжу використовуйте тонік, як основу. Наносите на шкіру вранці і увечері крему - відповідно, денний і нічний.
3
Скористайтеся масками для обличчя на основі глини, бажано, щоб це були маски-плівки, вони глибоко очищають пори, звужують їх, що позначається на шкірі обличчя найкращим чином. Для боротьби з жирним блиск ом також використовуються зволожуючі маски, засновані на народних рецептах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Q_hTXSU1ULM
Зверніть увагу
Щоб не порушити роботу шлунка і кишечника, сидячи на дієті, приймайте вітаміни, замінюйте хліб і хлібобулочні вироби хлібцями - організм повинен отримувати все необхідне для нормального функціонування.
Корисна порада
Використовуйте в комплексі очищаючі засоби, крему, маски і дотримуйтеся дієти - так ви одержите результат набагато швидше.