Як поливати гіацинт.

Гіацинт можна виростити як на клумбі в саду, так і в горщику на підвіконні. За любов до вологи гіацинт називають «квіткою східних дощів», так як ця рослина зазвичай цвіте тоді, коли на його батьківщині йдуть перші весняні дощі.
Інструкція
1
Для нормального росту і цвітіння необхідно забезпечити рослині правильний полив. Після того, як цибулина гіацинта висаджена в квітковий грунт, полийте її водою і присипте зверху піском. Потім віднесіть горщик в холодну теплицю або підвал. Ідеальна температура повітря для вкорінення гіацинтів становить + 4-6 градусів. Як правило, рослина починає пускати коріння через 2-2,5 місяця після посадки.
2
Все це час стежте за тим, щоб грунт в горщику був зволоженим. Поливайте рослину, якщо помітите, що верхній шар грунту почав пересихати. Можливо, робити це доведеться не так часто, так як прохолодна атмосфера з підвищеною вологістю, в якій буде вкорінюватися гіацинт, сама по собі сприяє підтримці належного рівня вологи в горщику.
3
Коли перші паростки досягнуть 5 см в довжину, перенесіть рослина в кімнату з температурним режимом не вище + 10-15 градусів. До появи перших бутонів тримаєте гіацинт в затемненому місці, або під ковпаком з щільного паперу. Поливайте рослину регулярно, по краю горщика. Не використовуйте лійку з дрібними отворами. Якщо по необережності вода потрапить на пазухи листя або на саму цибулину, рослина загине. Поливати гіацинти краще талою або дощовою водою кімнатної температури.
4
Після появи перших бутонів перенесіть горщик в добре освітлене приміщення з температурним режимом +20 градусів. У цей період важливо приділяти особливу увагу поливу. Земля в горщику не повинна пересихати. Поливайте гіацинт дуже акуратно, так як недбалість може призвести до того, що гіацинт НЕ зацвіте зовсім. Якщо на бутон потрапить вода, він пересихає і відмирає, не розкрив.
Корисна порада
При використанні горщика без дренажних отворів зливайте зайву воду, яка не вбирається в перші секунди після поливу: надмірне перезволоження грунту призводить до перегнивання нераскрившіхся бутонів.