Як активувати на Пріорі штатну сигналізацію. схема штатної сигналізації у пріори.

Російський авторинок стрімко розвивається, і з'являється все більше патріотично налаштованих автолюбителів, які вибирають вітчизняного виробника. Однак при передпродажної підготовки автомобілів Лада Пріора виготовлювач може переглянути деякі моменти. Наприклад, вам можуть не активувати штатну сигналізацію .
Вам знадобиться
  • - автомобіль Лада Пріора
  • - керівництво по експлуатації автомобіля
  • - навчальні та робочий ключі
Інструкція
1
В автомобілі Лада Пріора іммобілізатор зчитується прямо з ключа. Активувати його можна самостійно. Перед процедурою заправте близько 10 літрів бензину. Зробити це треба для того, щоб не заплутатися в звукових сигналах автомобіля.
2
Закрийте всі двері автомобіля. Навчальним ключем включіть запалення. Зачекайте 6 секунд. Вимкніть запалювання. Індикатор правильності виконуваних дій: швидко миготлива лампа (не менше 5 разів на секунду). Витягніть навчальний ключ.
3
Відразу вставте робочий ключ в замок і включіть запалення. На це у вас є близько 6 секунд, поки лампа не перестала блимати. Повинні прозвучати три звукові сигнали. З включеним запалюванням дочекайтеся ще двох сигналів, потім вимкніть запалювання.
4
Протягом 6 секунд витягніть ключ із замка і знову вставте навчальний, включивши їм запалювання. При включенні ви повинні почути три звукові сигнали. Не вимикаючи запалювання, дочекайтеся ще двох сигналів (близько 6 секунд).
5
Відключивши запалювання, не виймайте ключ із замка. Дочекайтеся одиночного сигналу. Лампа повинна заблимати в два рази швидше. В цей момент знову включіть запалення тим же ключем. Почекайте 2-3 секунди. Вимкніть запалювання. Максимум через п'ять секунд ви почуєте три звукові сигнали, перестане блимати лампочка. Не вмикайте запалювання ще мінімум десять секунд.
6
Можливо, буде потрібно виконати ресинхронізацію иммобилизатора, т.к. контролер може не дати запустити двигун. Для цього включіть запалення робочим ключем, виждіть 6 секунд. У разі мигання лампочки 1 раз в секунду (стан помилки), на 10 секунд вимкніть запалювання. Після - знову включите, лампочка не повинна блимати.
7
Якщо через три секунди після включення запалення робочим ключем лампочка постійно горить, значить, треба провести процедуру з самого початку.
Зверніть увагу
Наполягайте при передпродажної підготовки автомобіля на активації системної іммобілізації. Дана процедура повинна бути виконана в центрі підготовки в присутності водія. Це правило вказано на сторінці 9 керівництва по експлуатації автомобіля. У разі відмови співробітників активувати штатну сигналізацію настійно вимагайте інструкції по активації.