Як вирощувати кавуни в Сибіру.

Літо в Сибіру дуже короткий. Загроза заморозків мине лише в другій декаді червня, але, незважаючи на це і в Сибіру можна виростити вельми примхливі баштанні культури, які за якістю не поступатимуться своїм південним побратимам, головне дотримуватися правильну агротехніку.
Вам знадобиться
  • - гній;
  • - плівка;
  • - насіння кавунів;
  • - торф'яні горщики;
  • - комплексні мінеральні добрива для баштанних культур;
  • - тирсу листяних порід дерева;
  • - пісок;
  • - дернова грунт;
  • - перегній.
Інструкція
1
Щоб виростити кавуни в Сибіру і при цьому вони встигли визріти, використовуйте гнойові грядки. На початку квітня зробіть високі гряди, вирубаєте в них лунки за допомогою секатора, наповніть грунтової сумішшю. Для вирощування кавунів підходить суміш з розрахунку 2 частин чорнозему, 1 частини піску, 1 частини дернової грунту, 1 частини перегною.
2
Якщо ви не додаєте перегній, внесіть комплексні мінеральні добрива, призначені для баштанних культур, по одній столовій ложці на лунку. На підготовлену грядку встановіть дуги, натягніть плівку.
3
Як тільки ви зробили гнойову грядку, починайте готувати насіння кавунів. Обробіть насіння в слабкому розчині марганцівки протягом 10 хвилин, помістіть у вологу тканину на 48 годин.
4
Висівайте кавуни в торф'яні горщики по три насінини на один горщик. Якщо зійдуть все, продергайте сходи, залишивши 1 рослину. Пересаджувати баштанні культури не можна, оскільки вони абсолютно не переносять пошкодження кореневої системи і не приживаються.
5
Торф'яні горщики з кавунами висаджуйте на грядку 1 травня по 4 штуки в лунку розміром 50х60 см. Поливи виробляєте 1 раз в два тижні. Щоб грунт сильно не висихала і не тріскалася, замульчируйте посадки тирсою листяних порід дерева.
6
Плівкове укриття прибирайте 12 червня, як тільки мине загроза заморозків.
7
Догляд полягає в систематичному видаленні бур'янів, рідкісному поливі, окучивании, яке потрібно робити кожні 2 тижні до тих пір, поки батоги НЕ розростуться. Прищипування проводити не потрібно, так як кавуни дають зав'язі не тільки на основний батоги, а й на бічних пагонах.
8
Другого серпня припиніть поливи. Через два тижні зробіть масовий збір врожаю.
Корисна порада
Такий спосіб вирощування дозволяє зібрати великий урожай доспілих кавунів, розмір яких на основному кущі сягатиме 10-15 кг. На бічних пагонах кавуни будуть поменше, але смакові якості від цього не погіршаться.
Мода на все природне буквально захлеснула світ. Сьогодні популярні Екопродукт, екоматеріали і навіть жива косметика. Особливим попитом серед мешканок Росії користується косметика з Сибіру. Тим більше купити її скрізь достатньо просто. У тому числі і в Москві.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб придбати живу косметику з Сибіру в Москві - скористатися інтернетом. У фірм, які поставляють в столицю цілющі засоби краси, є свої сайти, на яких можна зробити замовлення. Наприклад, http://www.cosmonika.ru/zhivaya-kosmetika-sibiri. Зайдіть на нього, виберіть всі ті кошти, які хотіли б придбати. Вони автоматично потрапляють у ваш кошик. Потім залишається тільки оформити замовлення. Вкажіть всю свою контактну інформацію, спосіб оплати і час доставки. Дочекайтеся дзвінка оператора - він зв'яжеться з вами, щоб уточнити час, коли вам можна привезти ваше замовлення. І все, косметика вже практично у вас.
2
Якщо ви не любитель здійснювати покупки он-лайн, вирушайте в офф-лайн магазин. Його адреса і телефон ви легко зможете знайти як в інтернеті, так і в довідкових телефонних службах. Потрібно тільки вбити в пошуковий рядок будь-якого інтернет-браузера ваш запит, і система запропонує вам на вибір декілька сайтів. Залишається тільки вибрати той, який продає сибірську косметику в якомусь певному магазині.
3
У випадку, коли ви використовуєте довідкову телефонну службу, зателефонуйте за коротким номером 009 і зробіть запит. Пам'ятайте, що дзвінок з приводу подібної інформації платний. Вартість його близько 70 рублів за хвилину з'єднання з фахівцем довідкової служби.
4
Після того як отримаєте інформацію про магазин, вирушайте за вказаною адресою. Там ви зможете подивитися на косметику, можливо, навіть спробувати той чи інший засіб за допомогою пробників. Залишається тільки оплатити покупку.
5
Можете замовити косметику прямо з Сибіру. Для цього вам знадобиться каталог з пропонованою продукцією. Виберіть цікаві для вас кошти і направте своє замовлення фірмі-виробнику. Вони зберуть вам посилку і відправлять її за вказаною вами адресою. Єдиний мінус такого способу - доведеться почекати від тижня до двох. Купувати косметичні засоби вам доведеться вже в Москві - під час перерахування коштів за посилку.
6
Досить часто косметикою з Сибіру користуються професійні косметологи. Якщо ви знаєте таку людину, можете замовити йому цілющі засоби. До того ж ви зможете ще й отримати консультацію по догляду за шкірою і використанню того чи іншого засобу. Попросіть у майстра зразки, познайомтеся з косметикою, а потім замовте вподобані варіанти.