Як видалити жирну пляму.

Вивести жирне пляма - справа честі будь-якої господині. Виникають такі плями з різних причин, а як виводити жирні плями знають не всі. При цьому способів впоратися з плямами такого роду досить багато.
Вам знадобиться
  • Бензин, промокальний папір, праска, хлібний м'якуш, зубний порошок, скипидар, ацетон, порошок крейди.
Інструкція
1
Змочіть свіже жирне пляма ацетоном, після того, як воно розм'якшиться, видаліть залишки плями бензином. Також для видалення свіжих плям використовується скипидар, якщо від нього не міняється колір одягу.
2
Прокладіть забруднену тканину промокальним папером з обох сторін, нагрійте праску і проведіть по тканині - надлишки жиру повинні залишитися на промокальним папері. Повторіть цю процедуру ще раз. Якщо не знаєте, чим вивести жирне пляма , такий спосіб є найбезпечнішим, оскільки такі речовини, як бензин, ацетон і скипидар можуть привести до втрати кольору одягу в місці забруднення.
3
Засипте свіже жирне пляма на світлому одязі порошком крейди. Дайте крейді ввібрати жир, після чого струсіть одяг, очистіть її від порошку. У міру необхідності, повторіть цю процедуру до повного зникнення плями.
4
Візьміть зубний порошок і засипте їм пляма від рослинного масла. Після того, як він вбере масло, струсіть залишки порошку з одягу. Також для позбавлення від жирних плям рослинного походження можна використовувати хлібний м'якуш, він вбере масло, а одяг необхідно буде промити в теплій порошкової воді.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bdGfx6w6UnE
Зверніть увагу
Після використання бензину і ацетону для виведення жирних плям, залишається неприємний запах, який також потім доводиться виводити.
Корисна порада
Свіжі жирні плями виводяться легше, ніж застарілі. Тому при виявленні плями, почніть виводити його відразу, не відкладаючи надовго.