Як робити антицелюлітний медовий масаж. Як надати нігтям красиву форму.

Представниці прекрасної половини людства мріють про ідеально струнких формах і пружною шкірі. Але часто, на жаль, досягти цього заважають прояви целюліту. І для боротьби з ним йдуть в хід всі можливі засоби: обгортання, фізичні вправи, косметологічні процедури і т.д. Одним з найефективніших способів позбутися целюліту є медовий масаж, який цілком можна зробити в домашніх умовах.
Інструкція
1
Оберіть, які саме проблемні ділянки шкіри ви будете обробляти. Целлюлиту більшою мірою схильні живіт, стегна і боки, а також сідниці. Кількість меду для однієї проблемної зони має становити 2-3 чайних ложки. Для посилення ефекту можна додати до меду по 3-4 краплі лимонного соку, таким чином ви додаткових зусиль обмінні процеси.
2
Розігрійте суміш до кімнатної температури. Суміш може бути трохи тепліше, але не повинна бути занадто холодною.
3
Перед тим як наносити мед, постарайтеся підготувати оброблювану ділянку тіла. Шкіру потрібно як слід розігріти за допомогою активних масажних рухів.
4
Перед тим як наносити мед, постарайтеся підготувати оброблювану ділянку тіла. Його потрібно як слід розігріти за допомогою активних масажних рухів. Досягніть, щоб шкіра стала тепліше, і злегка зашарілася. Потім нанесіть суміш товстим шаром і ретельно втирайте її в шкіру до тих пір, поки меду не скачається в кульки і не розчиниться.
5
Ще один метод масажу дуже агресивний, але дає більш виражений ефект. Медову суміш нанесіть на долоні. Потім щільно притисніть їх до массируемим ділянкам і різко відірвіть.
6
Робіть такі поплескування тих пір, поки на тілі не утворюється білий наліт (зазвичай це займає 15-20 хвилин). При цьому стимулюється кровообіг, і відбувається інтенсивне руйнування жирових клітин.
7
Прийміть душ і ретельно очистіть тіло від меду. Милом користуватися не потрібно.
8
Велике значення має регулярність проведення цих процедур. Курс - два тижні. При цьому самих процедур потрібно провести не менше семи. Робіть масаж з інтервалом в один день, щоб дати шкірі як слід відпочити.
9
Після проведення кожної процедури нанесіть на проблемні місця антицелюлітний крем. Звертайтеся зі шкірою після масажу з великою обережністю. Витирайте м'яким рушником і намагайтеся не наносити їй додаткових ушкоджень. Частіше користуйтеся зволожуючими засобами.
Зверніть увагу
Мед не повинен бути зацукрованим. В іншому випадку ніякої користі масаж не принесе. Замість цього кристали цукру можуть пошкодити шкіру, викликавши роздратування.