Як купити дешеві квитки.

Нікому не хочеться переплачувати, якщо є можливість купити дешеві квитки . Адже в подорожі або діловій поїздці ніколи не завадять зайві гроші. Існує декілька способів купити недорогі квитки на літак або поїзд в інтернеті. Але куди б ви не зібралися їхати, перш слід визначитися з видом транспорту. Якщо до місця призначення можна дістатись і літаком, і потягом, потрібно порівняти ціни на ж/д і авіа квитки і вибрати те, що виявиться дешевше.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, підключений до інтернету; пластикова карта, паспорт.
Інструкція
1
Де купити - однозначно в Інтернеті, оскільки в касах вам неодмінно доведеться оплатити касовий збір, причому і за квиток туди і за квиток назад. Зайдіть на сайт однієї з бюджетних авіаліній. Авіакомпаній, що займаються внутрішніми перельотами по країні, зараз в Росії всього дві - Sky Express і Авіанова.
2
Зареєструйтеся та зверніть увагу на оголошення на сайті: дуже часто компанії влаштовують акції, розпродажі та інше, що може допомогти вам ще більше заощадити на квитку. Уважно вивчіть всі пропозиції, можливо, вам пощастить, і ви зможете скористатися придбати квитки на дуже вигідних умовах.
3
Зверніть увагу, що вилка цін сильно розкидана по календарю, тобто ціни на квитки варіюються по датам. Вибирайте те, що дешевше, якщо, звичайно, передбачувана поїздка не запланована на певну дату.
4
Сплатіть ваше замовлення одним із способів, зазначених на сайті. Їх кілька, але найзручніше платити пластиковою карткою (Visa і MasterСard).
5
Як купити дешеві квитки на поездСамий бюджетний варіант - це придбати квитки на офіційному сайті РЖД. Так, вам не доведеться платити комісійні та сервісні збори, до того ж вам ніхто не зможе нав'язати страховку. Однак слід врахувати, що на сайті до оплати приймаються тільки пластикові карти. Отже, економимо на ж/д квитках на поїзд: Купуйте квитки заздалегідь, оскільки найдешевші плацкартні місця розкуповують, як гарячі пиріжки, особливо в сезон відпусток і канікул. Однак зауважимо, що віднедавна верхні місця в купе стали коштувати в два рази дешевше, ніж нижні, тобто приблизно стільки ж, скільки і місця в плацкарті. І не забувайте, що у РЖД існують сезонні понижуючі коефіцієнти, їх можна подивитися на сайті.
6
Зайдіть на сайт РЖД, зареєструйтесь. Вкажіть ваш маршрут і в списку, поїздів виберіть поїзд, квитки на який коштують найдешевше. Врахуйте, що фірмові і швидкі поїзди коштують найдорожче.
7
Сплатіть квитки за допомогою карти. Якщо ви подорожуєте без маленьких дітей, то можете пройти електронну реєстрацію, щоб не потрібно було роздруковувати електронні квитки на вокзалі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PfZeWn4IOWc
Зверніть увагу
Купуйте квитки через Інтернет тільки на офіційних сайтах компаній, за допомогою яких ви збираєтеся подорожувати. Сайти-посередники завжди беруть додаткову плату за обслуговування і, крім того, завжди є ймовірність потрапити на шахраїв.
Корисна порада
Чим більше залишається часу до дати вильоту, тим дешевше можна купити квиток. Знову ж - уважно перегляньте всі можливі дати, порівняйте.
Інтелігентній людині хочеться бути в курсі театрального життя і дивитися цікаві новинки, але при сучасних цінах на театральні квитки це може виявитися дорогим задоволенням. Щоб купити дешеві квитки в театр, необхідно знати деякі секрети і хитрості.
Вам знадобиться
  • - вільний час;
  • - комп'ютер з доступом до інтернету;
  • - гроші.
Інструкція
1
Щоб придбати квитки без націнки, купуйте їх тільки в касі театру і якомога раніше, можливо, навіть за місяць чи два до спектаклю. Пам'ятайте, все розповсюджувачі, навіть кіоски Московської дирекції театрально-видовищних кас (МТДЗК) додають до ціни квитка свою націнку, і вартість може зрости навіть до 5-7 тисяч рублів.
2
Поцікавтеся, чи є в театрі «вхідні» квитки - при цьому ви платите тільки за вхід, а місце шукайте самі. Такі квитки коштують недорого. Дізнайтеся, чи пільгові місця для студентів, інвалідів і пенсіонерів, при цьому не забудьте взяти відповідне посвідчення.
3
Якщо дістати квиток на виставу не вдалося, а потрапити на нього хочеться, спробуйте почергувати біля входу незадовго до початку вистави. Чудеса відбуваються, і на вашу долю, цілком ймовірно, знайдеться зайвий квиточок або «вхідний».
4
Врахуйте, що влітку театральний сезон завмирає, квитки коштують дешевше, а вільні місця в залі знайти набагато легше.
5
Щоб купити дешевий квиток до Большого театру, займайте чергу біля каси за 60 днів до спектаклю, якщо вам пощастить опинитися одним з перших, ви придбаєте квитки просто за смішною ціною. Врахуйте при цьому, що вечірні покази значно дорожче, ніж денні. Крім того, якщо ви студент денного відділення, у вас є шанс за годину до вистави купити квиток всього за 20 рублів, але при цьому необхідно вистояти довгу чергу.
6
В Московський художній театр ім. Чехова купити квитки дешево можна тільки в касі театру за ціною, вказаною на сайті. При цьому ви можете абсолютно безкоштовно забронювати місця.
7
Потрапити в театр п/р Табакова, заплативши всього 300-500 рублів дуже складно, для цього постійно караульте викид дешевих квитків на сайті.
8
Щоб потрапити в Майстерню Петра Фоменко, запишіться в аркуш очікування на сайті, вказавши бажану ціну квитка, і дочекайтеся дзвінка від адміністратора.
9
Щоб купити недорогий квиток на спектакль в «Ленком» або «Современник», потрапте на попередній продаж квитків (щосуботи з 11.00 до 12.00 - для пільговиків і з 12.00 до 15.00 - для всіх інших).
10
В театр ім. Вахтангова дешеві квитки можна легко купити в касі: підходите за два-чотири тижні і придбайте їх всього за 100-150 рублів за місце.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QAz-pZhrCfo