Як позбутися від живота.

Жирові відкладення на животі - це одна з головних проблем більшості жінок. Обзавестися зайвими кілограмами в області талії досить просто, а щоб позбавитися від них, знадобляться витривалість, сила волі, самодисципліна.

Інструкція
1
Включіть в комплекс вправ присідання. Здавалося б, вони не мають до м'язів живота ніякого відношення. Але насправді, для зміцнення нижніх м'язів черевного преса присідання підходять ідеально.
2
Виконуйте вправи на скручування. Для цього сядьте на підлогу, коліна зігніть, опустіть поперек тому, наскільки це можливо, не відриваючи при цьому ступні від підлоги. У такому положенні затримаєтеся на кілька секунд і піднімайте тулуб за рахунок напруги черевних м'язів, а не м'язів шиї. Руки знаходяться на зовнішній частині стегна. Більш складні вправи: руки знаходяться на грудях долонями вниз; руки за головою, не з'єднані в замок.
3
Лежачи на спині, виконуйте рухи ногами, ніби ви крутите велосипед. Виконуйте вправу по одній хвилині три рази. У положенні лежачи затисніть ступнями подушку і описуйте в повітрі маленькі, а потім великі кола. У цьому ж положенні відірвіть ноги на 30 см від підлоги і постукайте ступнями один про одного, повільно опустіть ноги.
4
Робіть вправи на підйом тулуба. У положенні лежачи ноги згинайте в колінах, руки за головою, на вдиху відривайте таз від підлоги, при цьому на кілька секунд затримуйте дихання, повільно опускайтеся на видиху.
5
Обов'язково купите важкий обруч, бажано металевий. Можна придбати обруч з масажними елементами. Крутити його можна в будь-який час, слухаючи музику або переглядаючи серіал. Інтенсивні обертання стегнами за годинниковою стрілкою і проти неї зменшать талію і позбавлять від живота. За допомогою гарного обруча можна прибрати в'ялість шкіри, розтяжки і навіть целюліт.
6
Після занять постарайтеся півтори години не їсти, щоб організм почав використовувати свої запаси. Не забувайте, що дотримуючись здорового способу життя, збалансованого харчування та спеціальних дієт. ви значно прискорите процес.
Зверніть увагу

Тільки спеціально підібраний комплекс вправ, а не хитання преса до втрати сил, можуть позбавити вас від зайвого жиру. Вправи повинні задіяти всі м'язи живота і спини.

Корисні поради

Займайтеся фізичними вправами регулярно, а не час від часу. Систематичні тренування не менше трьох разів на тиждень зменшать жировий прошарок і підвищать пружність шкіри на животі.