Як відігріти машину паяльною лампою.

Запуск двигуна при мінусових температурах стає для автолюбителів справжньою проблемою. Багато хто використовує різні придумані ними способи, найнебезпечнішим з яких є прогрів двигуна відкритим вогнем, тобто паяльної лампою .
Інструкція
1
Паяльная лампа являє собою агрегат, що складається з резервуара, в який заливається бензин, і пальника. Крім того в лампі присутній спеціальний насос, який нагнітає повітря в резервуар, створюючи надмірний тиск. Вприскування трохи бензину на поріжок пальника і запаліть вогонь, дочекайтеся стабільного високотемпературного полум'я.
2
Встановіть паяльну лампу під металевий масляний піддон двигуна, уважно стежачи за тим, щоб полум'я не стосувалося горючих і легкоплавких деталей кузова автомобіля. Полум'я повинне бути спрямоване вбік і вниз.
3
Тепле повітря, створюваний паяльною лампою, розігріває масло і дозволяє стартеру легко провертати двигун. Прогрів двигуна паяльною лампою триває від 15 до 30 хвилин. Після цього треба прибрати паяльну лампу з-під машини і спробувати завести мотор.
4
Не слід використовувати паяльну лампу для відкривання замків дверей, тому можна пошкодити лакофарбове покриття автомобіля і покоробити пластикову пластину в самому замку. Тоді доведеться міняти замок і фарбувати автомобіль заново.
5
Запуск двигуна в мороз слід починати з включення фар на 30-40 секунд. Ця невелика навантаження дозволить активізуватися хімічним процесам в акумуляторної батареї. Потім варто спробувати завести двигун за допомогою підсосу і вичавленої педалі зчеплення. Далі слід прогріти мотор 10-15 хвилин, і тільки потім починати рух.
Зверніть увагу
Використовувати паяльну лампу для розігріву мотора слід в самих крайніх випадках з дотриманням максимальної обережності.
Корисна порада
У західних країнах з приходом зими давно користуються передпускові підігрівачі, які прогрівають двигун заздалегідь, до запуску. Проте варто такий пристрій досить дорого. До того ж вимагає спеціальної установки, підключення до електромережі, яке на сучасних російських стоянках просто відсутня. До переваг передпускових підігрівачів відноситься безумовний комфорт, економія часу і палива. Крім того, значно, десь в 2 рази, збільшується термін служби двигуна автомобіля. Саме тому на сучасному ринку потроху почали з'являтися автономні підігрівачі двигуна.