Як одягатися взимку в Туреччині.

Турецьке узбережжя привабливо для туристів не тільки в літній час, але і в зимові місяці, оскільки середня температура повітря становить в цей період +15 градусів, а температура води +17, так що найвідчайдушніші можуть скупатися.
Інструкція
1
Одягайтеся на курорті так, як ви робили б це в центральній частині Росії у вересні.
2
Візьміть з собою зручний спортивний костюм для прогулянок по узбережжю. Добре, якщо у толстовки або олімпійки буде капюшон, він врятує від вітру. Якщо ж його немає, краще взяти з собою тонку шапочку, оскільки сонячні дні оманливі, навіть якщо температура встановилася комфортна, пориви вітру можуть все зіпсувати.
3
Не забудьте теплий вовняний светр, під час вечірніх прогулянок він буде дуже до речі. При необхідності ви можете придбати якісні вироби з вовни в торгових центрах, але ціни на них будуть порівнянні з московськими, та й вибір не настільки багатий, як в літній час.
4
Майте під рукою непромокальну вітровку або дощовик. Зливи в Туреччині взимку нечасті, але бути мокрим при температурі +15 градусів не найприємніше справу, краще не псувати собі залишок відпустки нездужанням.
5
Візьміть кілька пар шкарпеток на випадок, якщо ноги промокнуть. Добре також мати спеціальні сушарки для взуття, що працюють від електромережі.
6
Оберіть для поїздки зручну закрите взуття, наприклад, кросівки або мокасини. У них вам буде зручно під час екскурсій і походів по магазинах.
7
Придбайте тонкі рукавички, наприклад, з флісу. Звичайно, при температурі 10-15 градусів вони вам не знадобляться, але, на жаль, ніхто вам не гарантує, що температура буде саме такою.
8
Не забудьте взяти парасольку. Ймовірність, що він знадобиться, чи не дуже висока, але дощ може початися в самий невідповідний момент, наприклад, далеко від магазинів на узбережжі.
9
Майте на увазі, що на вечерю в ресторані готелю або в місті не варто з'являтися в спортивному костюмі, тому захопіть з собою гідний наряд. Звичайно, ніхто не чекає від вас появи в холі в сукні до підлоги з клатчем, але одяг повинен відповідати статусу громадського місця.
Корисна порада
Перед поїздкою вивчіть інформацію про погоду в найближчі дні.