Як підключити ноутбук Acer до монітора.

Сучасні мобільні комп'ютери легко можуть бути використані в якості мультимедійної станції. Наявність певних портів дозволяє підключати ноутбуки до телевізорів, проекторів TFT-панелей і іншого подібного обладнання.
Вам знадобиться
  • - кабель передачі відеосигналу;
  • - перехідник HDMI-DVI.
Інструкція
1
Якщо ви хочете підключити ноутбук Acer до комп'ютерного монітору, то почніть з визначення підходящих портів. У сучасних мобільних комп'ютерах присутні відеовиходи VGA (D-Sub) і HDMI. Рідше можна зустріти порт DVI.
2
Монітори зазвичай мають канали VGA і DVI. Найновіші дисплеї, що підтримують роботу з роздільною здатністю Full HD, іноді можуть мати порт HDMI. Придбайте кабель потрібного формату і перехідник, якщо в ньому є необхідність. Наявність певних перехідників дозволяє з'єднувати порти HDMI-Out і DVI-In. Це дуже актуально в ситуаціях, коли необхідно підключити ноутбук до монітора або телевізора.
3
Увімкніть мобільний комп'ютер і дочекайтеся завершення завантаження операційної системи. Підключіть монітор до мережі змінного струму. Тепер з'єднайте ці два пристрої між собою за допомогою обраного кабелю і перехідника.
4
Дочекайтеся появи зображення на зовнішньому дисплеї. Якщо ви використовуєте операційну систему Windows Seven або Vista на мобільному комп'ютері, відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в панель управління.
5
Оберіть підміню «Персоналізація» і перейдіть до пункту «Підключення до зовнішнього дисплею». Виберіть прийнятний для вас режим синхронної роботи двох дисплеїв. Якщо ви хочете використовувати тільки екран монітора, то виділіть його графічне зображення в робочому вікні і активуйте пункт «Зробити цей дисплей основним».
6
В наступному полі вкажіть параметр «Дублювати екран» і просто закрийте кришку ноутбука. Переконайтеся попередньо в тому, що у вас не налаштоване автоматичне виключення комп'ютера при закритті кришки.
7
Якщо ви хочете використовувати обидва дисплея, виберіть пункт «Розширити цей екран». В даному випадку краще використовувати дисплей ноутбука в якості основного екрану. Це запобіжить спотворення зображення, яке може виникнути в результаті несумісності дозволів дисплеїв.