Як перерозподілити місце на жорсткому диску. Як перерозподілити вільне місце paragon partition manager.

У рідкісних випадках досить складно заздалегідь обчислити необхідний обсяг системного розділу жорсткого диска. Брак місця на локальному диску С може призвести до значного уповільнення роботи ПК і ОС Windows.
Вам знадобиться
  • - Paragon Partition Manager.
Інструкція
1
Якщо вам не вистачає місця на системному розділі жорсткого диска, не поспішайте видаляти робочу систему і встановлювати нову на інший локальний диск. Існують програми, що дозволяють перерозподілити вільний простір між розділами. Однією з таких утиліт є Partition Manager від компанії Paragon.
2
Скачайте цю програму з сайту http://www.paragon.ru/home. Встановіть утиліту, вибравши пункт «Безкоштовна версія». Вона працюватиме всього 30 днів, але цього цілком достатньо. Перезавантажте комп'ютер після інсталяції програми.
3
Запустите ярлик Partition Manager і відкрийте меню «Режим експерта». Перейдіть до вкладці «Майстра», наведіть курсор на пункт «Додаткові функції» і виберіть меню «Перерозподіл вільного місця».
4
У меню, клікніть лівою кнопкою миші по графічному зображенню розділу, розмір якого необхідно збільшити. Натисніть кнопку «Далі». У новому вікні встановіть галочки поруч з назвами розділів, від яких буде забрано вільний простір.
5
Ще раз натисніть кнопку «Далі». Заповніть поле «Новий розмір», ввівши в нього потрібне значення. Натисніть кнопку «Далі». Закрийте меню попередніх налаштувань.
6
Після повернення в головне меню програми відкрийте вкладку «Зміни». Виберіть пункт «Застосувати зміни» і підтвердіть запуск програми. Дочекайтесь появи повідомлення про те, що комп'ютер необхідно перезавантажити.
7
Виконайте перезавантаження ПК. Зачекайте, поки програма Partition Manager буде запущена в DOS-режимі. Процедура перерозподілу вільного місця може зайняти кілька годин. Після її завершення комп'ютер буде знову перезавантажений. Відкрийте меню «Мій комп'ютер» і переконайтеся в тому, що задані параметри вступили в силу.