Як розібрати Audi A6.

Як правило, питання про розборі автомобіля виникає, коли його деталі зношуються і авто потребує періодичних ремонтах. Таким же чином ситуація і з Audi A6. Якщо продати машину як засіб пересування не виходить, варто подумати про розборі залізного коня.
Вам знадобиться
  • - домкрат;
  • - гайкові ключі;
  • - компресор;
  • - викрутки;
  • - трубний ключ.
Інструкція
1
Підперши авто домкратом, почніть розбирати автомобіль зі зняття електричного обладнання. Зняті генератор, приладова панель, стартер, електродвигун, трамблер, омивач стекол, прилади освітлення і сигналізації, електродвигун двірників протріть, а в разі виникнення потреби - продміть за допомогою компресора, промийте, після чого покладіть на стелажі.
2
Тепер необхідно демонтувати елементи кузова. Для початку послідовно, за допомогою гайкових ключів і викруток, зніміть капот, всі двері, задній і передній бампер, кришку багажника, після чого приберіть всі сидіння з салону автомобіля. Якщо є необхідність, зніміть задні і передні стекла. Далі демонтуйте КПП, не забувши попередньо все з'єднують КПП з провідними мостами елементи від'єднати.
3
Отсоедините від двигуна радіатор системи охолодження, трубопроводи палива, радіатор отопітеля, тросики і важелі управління системою живлення, трубопроводи вихлопної системи. Далі необхідно видалити болти, якими двигун кріпиться до кузова або рамі (якщо він є несучим).
4
Тепер з підкапотного простору дістаньте двигун. Від кузова або рами від'єднайте задній або передній міст, попередньо знявши елементи кріплення підвіски і амортизатори. Коли кузов буде знятий, його необхідно прибрати на місце, де буде проведено наступний ремонт.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, при зливі палива і масла обов'язково дотримуйтесь заходів протипожежної безпеки: не вдавайтеся до використанню відкритого вогню, що не застосовуйте для виконання різання газо- і електрозварювання.
Корисна порада
Розбирання всіх елементів авто необхідно виробляти, попередньо визначивши придатність деталей до подальшого використання, іншими словами, які деталі потрібно відновлювати (наплавляти, напилювати, протачивать і т.п.), які можна застосовувати без додаткової роботи, а які будуть викинуті на металобрухт.