Як відремонтувати АБС.

АБС являє собою систему датчиків, які контролюють швидкість транспортного засобу і швидкості обертання коліс авто. Останнім часом раз у раз виникають випадки, коли в сервісні центри доставляють на ремонт блоки після кількох невдалих спроб ремонту. Багато хто з них відправляються на смітник і не підлягають відновленню. Тому фахівці рекомендують братися за ремонт АБС тільки в повній впевненості у вихідному результаті.
Вам знадобиться
  • - припій;
  • - паяльник;
  • - канцелярський ніж поксіпол;
  • - тонка дріт;
  • - голка;
  • - мікроскоп/збільшувальне скло.
Інструкція
1
Перш ніж братися за ремонт АБС, пам'ятайте, найпоширенішою проблемою є несправність датчиків коліс (елементи, які найбільш сильно схильні до зовнішніх впливів), хоча якщо, згідно з результатами діагностики, несправний саме датчик, то в такому випадку не факт, що проблема полягає в ньому. У такому випадку перевірте його ланцюг до блоку (пам'ятаєте, опір ланцюга датчика має бути для чотирьох коліс однаковим і становити від 0,5 до 2 кОм).
2
Якщо в процесі перевірки ви виявили, що лампа гасне на авто, яке стоїть, і спалахує як тільки починається рух, в такому випадку дефект полягає в механічному пошкодженні частин системи, які наводять сигнал в датчиках. Якщо діагностика не може «побачити» блок, або ж помилок занадто багато, до того ж вони не відповідають даним докладної перевірки - скоріше всього, несправності знаходяться в самому блоці.
3
Спершу демонтуйте електронну частину блоку АБС. Для цього від'єднайте роз'єм, після чого відкрутіть 6 болтів torx. Покладіть знятий блок на стіл і акуратно, по червоній лінії, подрежьте за допомогою канцелярського ножа. Будьте дуже обережні і уважні - якщо ніж скользнет в середину блоку - таким чином ви знищите його.
4
Зніміть кришку, під якою ви побачите з боку роз'єму плату з контактною групою. Акуратно і повільно поворушіть алюмінієві, товсті провідники за допомогою голки - акуратненько відірвіть відвалилися контакти, замість яких припаяйте заздалегідь підготовлені шматки дроту. Приклейте назад на поксіпол кришку і насолоджуйтеся результатом роботи!
Зверніть увагу
Спочатку в обов'язковому порядку використовуйте діагностичні прилади, щоб знайти джерело несправності, і тільки після цього проводите ремонт.
Корисна порада
Під час ремонту необхідно проводити очищення деталей і обов'язково видаляти сліди мастила. Для того щоб очистити поверхні, вдавайтеся до використання очищувачів, які не містять мінерального масла. Очистку демонтованих деталей проводите уважно, використовуючи для цього без ворсу тканину.