Як підключити реле поворотів. підключення реле поворотів на газель що куди.

Якщо відбувається відмова роботи поворотного реле , спостерігаються порушення функціонування покажчиків повороту. Маючи таку несправність в транспортному засобі, вкрай небезпечно залишати гаражне приміщення. Вийти з ситуації можна, знявши існуюче реле і замінивши його електронним.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - провід (15-20см);
  • - паяльник;
  • - пластиковий хомут-стяжка;
  • - изолента.
Інструкція
1
Позбавтеся від існуючого несправного реле. Для початку необхідно зняти речовий ящик. Наступний крок - відгвинтите за допомогою викрутки гвинти, які кріплять кронштейн речового ящика.
2
Отсоедините тепер від реле поворотів електричний роз'єм, відгвинтите гвинти, якими кріпиться кронштейн реле поворотів. Потім вийміть разом з кронштейном старе реле поворотів. Після цього необхідно зняти з кронштейна реле поворотів і приступити до установки електронного реле, яка проводиться в зворотній зняттю послідовності.
3
Пам'ятайте, зовні, крім наявності пластмасового корпусу, реле електронне відрізняється від «рідного» присутністю четвертого контакту, соединяющегося з масою (корпусом) автомобіля. Для цього необхідно взяти привід (рекомендується віддавати перевагу чорному кольору), довжина якого від 15 до 20 сантиметрів, і з одного боку припаяти наконечник для з'єднання разом з контактом реле.
4
Лепесток під гайку (діаметр отвору від 6,5-7 міліметрів, оскільки кріпити його необхідно на місце кріплення реле колишнього) візьміть з іншого боку, після чого пересоедініть всі наявні наконечники з приводами з реле старого на нове.
5
Оскільки реле електронне відрізняється наявністю пластмасового корпусу, закріпленню його на штатному місці заважає товщина скоби кріплення. Сприяє цьому також і додатковий пелюстка з четвертого контакту від корпусного приводу. З цієї причини спосіб кріплення вам потрібно придумати самостійно. Так, наприклад, закріпити це можна ось так: за допомогою хомута-стяжки з пластику для кріплення кабелів і проводів. Добре тримається, до того ж для заміни зовсім не потрібно розбирати всю панель.
Зверніть увагу
Не забудьте заізолювати за допомогою кембрика або ізоляційної стрічки наконечники, оскільки мають місце варіанти, коли на присутніх наконечниках немає ізоляції.
Корисна порада
При справності всіх деталей нового реле і правильному монтажі електронного пристрою, система повинна відразу почати працювати, при цьому не маючи потребу в налагодженні. В іншому випадку мали місце помилки в процесі установки.