Як замінити інжектор на карбюратор. Як зменшити витрата у газелі карбюраторі.

Системи живлення транспортного засобу бувають карбюраторними і інжекторними. Кожна з них має свої недоліки і переваги, тому багато приймають рішення переробити або замінити одну інший.
Вам знадобиться
  • - дриль;
  • - викрутка;
  • - антикорозійне засіб.
Інструкція
1
Спочатку необхідно придбати деталі, рідко ламаються на серійних машинах (впускний колектор, ресивер, бензобак, паливна магістраль і т.д.). Відмінним варіантом можна назвати установку комплекту, що складається з навісних пристроїв головки блока циліндрів.
2
Тепер приступайте до розбирання старого бензобака, на місце якого необхідно виконати установку нового, при цьому не забувши помістити туди електронасос, а площину бака ретельно обробити за допомогою антикорозійного засобу.
3
В блоці циліндрів необхідно нанести пару отворів (на датчик детонації і для того, щоб виконати кріплення кронштейна в модулі запалювання). Пам'ятайте, внутрішнє різьблення необхідно нарізати в обов'язковому порядку. Свердлите уважно, при цьому остерігаючись можливості прошити блок повністю, адже в такому випадку доведеться придбати новий. Для датчика детонації проробіть отвір, глибина якого 16 міліметрів, а для кріплення кронштейна - 20 міліметрів.
4
Перш ніж починати роботу, необхідно обов'язково злити всю рідину, демонтувати бампер і радіатор. Оскільки датчик детонації відрізняється конусної різьбленням, необхідно закручувати до упору. Далі поміняйте патрубок відводу охолоджувальної рідини. Якщо присутній датчик температури на заглушку, то його варто замінити, якщо ні - встановити. Найбільш важкоздійснюваним завданням в даному випадку можна назвати прокладку паливної магістралі, робити яку необхідно по днищу кузова. Постарайтеся не виробляти роботу поодинці, особливо, виконуючи настільки складний момент, як проштовхування під рульовим механізмом обратки.
Зверніть увагу
В процесі роботи вам належить нанести в блоці циліндрів пару отворів. Перш ніж свердлити, уважно погляньте на головку блоку, оскільки саме ці отвори можуть бути вже зроблені на заводі-виробнику, а чотири дірки в даному випадку абсолютно не потрібні.
Корисна порада
Щоб не возитися в бруді, перш ніж приступити до роботи, ретельно промийте транспортний засіб, причому не тільки з зовнішнього боку, а й моторний відсік. Робіть це акуратно й уважно, адже вода не повинна залити вузли і деталі.
Якщо ви втомилися чистити карбюратор Ауді та підбирати для неї жиклери, можете самостійно встановити хороший інжектор. При виконанні певних вимог це буде нескладно.
Вам знадобиться
  • - гайкові ключі;
  • - викрутки;
  • - дриль і свердла;
  • - нові деталі.
Інструкція
1
Виберіть систему уприскування і купите необхідні запчастини. Хорошою системою є Bosсh М 1.4.5, в якій відсутні датчики нейтралізатора і кисню, що задовольняє сучасним вимогам норм токсичності. Не завжди варто змінювати паливну магістраль і бензобак, а встановити лише зовнішній електробензонасос і поставити на всі з'єднання, через які проходить паливо, хомутики. Такий спосіб застосовується не тільки в Ауді, але і в більшості іномарок.
2
Придбайте запчастини, які нечасто виходять з ладу на серійних автомобілях. Це ресивер, паливна магістраль, корпус повітряного фільтра, бензобак, впускний колектор і ін. Також купите витратні матеріали, які продаються на ринках. Помийте автомобіль зовні перед початком роботи.
3
Просвердлите отвори в блоці циліндрів. Одне для кріплення кронштейна, інше для датчика детонації; також наріжте внутрішнє різьблення. Всі ці отвори можуть бути вже просвердлені виробником або для них є спеціальні відливи. Перевірте це. Для датчика детонації зробіть отвір глибиною 16 мм, для модуля запалювання - 20 мм. Закрутіть до упору датчик детонації. Поміняйте патрубок для відводу охолоджувальної рідини.
4
Злийте масло, зніміть піддон з автомобіля, ремінь ГРМ, шків і замініть маслонасос. Потім зніміть старий шків і встановіть демпфуючий.
5
Зніміть акумулятор. Після цього від'єднайте повітряний фільтр, трамблер, бензонасос, карбюратор і колектор, троси управління заслінкою і трос газу, проводку системи запалювання, комутатор, котушку, паливні трубки, блок управління, бензобак і шланг підсилювача. Також видаліть рідний джгут і прокладете новий, в якому є роз'єм бензонасоса.
6
Прокладіть паливну магістраль по дну кузова, накрутите паливні шланги і закріпіть паливний фільтр. Потім встановіть новий бензобак і підключіть паливну магістраль. З'єднайте і закріпіть всі деталі між собою.
Корисна порада
Коли будете знімати старі запчастини, акумулятор зніміть в першу чергу.