Як виміряти швидкість передачі.

Поняття « швидкість передачі» має на увазі під собою кількість інформації, яка передається через канали зв'язку в секунду. Як правило, даний параметр вимірюється в біт/сек і використовується для характеристики інтернет-з'єднання або швидкості записи за флеш-носії. Виміряти швидкість передачі можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Виміряйте швидкість інтернету за допомогою спеціалізованих сайтів. При цьому визначається швидкість отримання даних і швидкість їх передачі. В даний час існує безліч ресурсів для визначення даних параметрів. Наприклад, можна скористатися сайтом http://www.speedtest.net/.
2
Тут ви можете виконати перевірку на рекомендованому сервері або вибрати будь-який інший сервер для сканування сполуки. Натисніть кнопку «Почати перевірку» і дочекайтеся результату. Дізнайтеся швидкість передачі, яка також називається Upload Speed.
3
Скористайтеся програмним забезпеченням для скачування файлів з мережі інтернет, щоб визначити швидкість передачі. Приміром, встановіть на комп'ютер програму ?Torrent. Цей додаток не тільки дозволяє завантажити файли з торрент-трекерів, але і поділитися ними з іншими. Зареєструйтесь на торренте і виберіть файл (фільм, гру або програму) з досить великим обсягом і числом сидов і бенкетів, тобто роздають і викачують.
4
Поставте файл на скачування в програму ?Torrent. Поки він буде завантажуватися, ви зможете зафіксувати вашу швидкість отримання. Після цього відкрийте документ на доступ, щоб інші користувачі могли його скачати. В цьому випадку ви станете сідом і будете спостерігати величину швидкості передачі вашого Інтернету. Не забудьте тільки зняти обмеження по швидкості. Для цього натисніть на файлі правою кнопкою мишки, виберіть пункт Upload і поставте галочку біля «Необмежено».
5
Перевірте швидкість передачі флеш-носія. Для цього можете скористатися програмами Check Flash, SteelBytes, CrystalDiskmark та інше. Скачайте обраної програми, встановіть на комп'ютер і запустіть. Вкажіть, який з підключених носіїв ви хочете перевірити. Виберіть потрібні параметри і натисніть кнопку «Перевірка». Отримайте звіт, в якому серед іншої інформації буде вказано швидкість передачі.
Вимірювання швидкості передачі даних можливе за допомогою спеціалізованих сервісів, доступних в інтернеті, або за допомогою спеціальних програм, які можна скачати з інтернету. Перевірка швидкості передачі даних дозволяє діагностувати деякі проблеми з інтернет-каналом або розрахувати приблизний час завантаження певного файлу з віддаленого сервера.

Онлайн-сервіси

Перейдіть на будь-який сайт для перевірки швидкості передачі даних. Одним з найбільш популярних ресурсів, що дозволяють визначити швидкість інтернету, є Speedtest. Сервіс дозволяє розрахувати швидкість передачі даних в залежності від віддаленості сервера. Однією з особливостей сайту є реалізація можливості самостійно задати сервер, щодо якого ви хочете зробити тестування каналу та перевірку швидкості завантаження інформаціі.Перейдіте на офіційну сторінку сервісу. Перед вами буде представлена карта світу. Зеленій областю буде позначений регіон, в якому ви перебуваєте. Виберіть будь-яку точку на карті, щодо якої ви хочете зробити тестування. Цією точкою може бути ваше місто, населений пункт сусідніх регіонів або будь дата-центр, розташований за кордоном. Після вказівки підходящого міста розпочнеться тестування показників швидкості. За допомогою сервісу буде оцінена швидкість передачі та отримання даних, а також буде виставлений рейтинг вашого провайдера щодо інших інтернет-компаній регіону, країни або світу. За допомогою Speedtest ви також можете тестувати канал передачі даних на мобільних пристроях. Сервіс також представляє ряд мобільних додатків для iOS, Android і Windows Mobile.Среді альтернативних ресурсів для тестування швидкості передачі даних інтернет-каналу можна відзначити 2ip, який має спрощений функціонал і проводить розрахунки щодо власних серверів. Сайт дозволяє виявити цілком точні показники, яких буде достатньо для загальної діагностики підключення.

Програми

Серед додатків, які перед використанням необхідно встановлювати на комп'ютер, можна відзначити Line Speed Meter і NetworX. Програми дають можливість точно виміряти швидкість підключення, вирахувати середні і пікові показники і зберегти їх в окремий файл. Також додатки дають можливість відстежувати статистику переданих та отриманих даних за час роботи з мережею. Особливістю додатків для тестування інтернету є те, що вони здатні працювати у фоновому режимі і відстежувати активність користувача при скачуванні файлів і роботі в браузері. Таким чином програмі вдається отримати реальні показники при роботі в мережі з різними серверами і сайтамі.Чтоби встановити програму, перейдіть на офіційний сайт розробника і завантажте інсталятор. Запустіть отриманий файл і завершите установку додатка відповідно до вказівок на екрані. За допомогою створеного на робочому столі ярлика запустите додаток, натисніть Start або відповідну кнопку для початку моніторингу інтернет-з'єднання. Згорніть програму і продовжите роботу в інтернеті. Щоб переглянути потрібну інформацію про швидкість передачі даних, поверніться в додаток. Вся потрібна інформація буде відображена в головному вікні програми. Якщо ви хочете провести швидку перевірку з'єднання, натисніть клавішу Start Test і дочекайтеся отримання результатів.