Як вибрати зубну клініку.

Якість лікування зубів, безумовно, залежить від кваліфікації стоматолога. Однак при виборі лікаря варто звернути увагу і на місце його роботи. Не варто йти в першу-ліпшу зубну клініку , навіть якщо вона розташована поблизу від дому. До вибору лікувального закладу потрібно підійти з усією відповідальністю.
Інструкція
1
У великих містах кількість зубних клінік обчислюється десятками, а то й сотнями. Зрозуміло, відвідати кожну з них і скласти власну думку неможливо. Опитаєте друзів і знайомих про те, де вони лікують зуби. Зберіть інформацію про стоматологічних клініках вашого міста на форумах і сайтах з відгуками. На даному етапі важливо звузити коло пошуків не більше ніж до 10-15 медичних установ. Бажано віддавати перевагу тим клінікам, які надають послуги вже тривалий час.
2
Переконайтеся, що вибрані клініки мають ліцензію, дозвіл на лікування та інші необхідні документи. Якщо ви бажаєте лікувати зуби під загальним наркозом, з'ясуйте, чи є у медичного закладу відповідний сертифікат. Як правило, оригінали та копії документів можна знайти на інформаційному стенді в клініці або на її офіційному сайті.
3
Віддавайте перевагу великій клініці, а не невеликому зубного кабінету, приміщення для якого орендують на першому поверсі прилеглого будинку. Чим краще оснащено медичний заклад, чим більше різноманітних фахівців працює в ньому, тим більше шансів, що вам буде поставлений точний діагноз і проведено якісне лікування.
4
Навіть якщо ви йдете до конкретного лікаря, важливо, щоб в медичній установі панувала доброзичлива атмосфера. У хорошій клініці дорожать кожним клієнтом, тому керівництво стежить за тим, щоб співробітники були стримані навіть в нестандартних ситуаціях. Зверніть увагу на промову адміністратора, записуючого вас на прийом. Якщо на ваші, нехай навіть елементарні запитання відповідають з ноткою роздратування, великий ризик, що ви зіткнетеся з грубістю і на інших етапах лікування.
5
Важливу роль грає ціна лікування. Порівняйте прайси обраних зубних клінік. Дуже часто виявляється так, що при подібній технології лікування кінцева сума в різних медичних установах відрізняється в рази. Не завжди має сенс йти в розкручену стоматологічну клініку, якщо той же спектр послуг надають на високому рівні в іншому місці.