Як лікувати гіпертрихоз.

гіпертрихоз називають надмірний ріст волосся на обличчі і тілі людини. І хоча таке захворювання зустрічається і серед чоловіків, жінки переносять його набагато болючіше. Темні волоски над верхньою губою, на підборідді і спині відображаються на емоційному стані жінки, служать предметом комплексів і зайвої нервозності. На щастя, з цією проблемою можна боротися.
Вам знадобиться
  • - крем для гоління;
  • - перекис водню;
  • - нашатирний спирт.
Інструкція
1
Якщо ви помітили, що на нехарактерних місцях вашого тіла та обличчя почали з'являтися темне волосся, то для початку запам'ятайте - ні в якому разі не можна збривати їх, вискубувати пінцетом чи терти пемзою. Своїми діями ви, звичайно ж, видаліть їх, але нові волоски виростуть знову, тільки ще темніше і товщі.
2
Пам'ятайте, що надмірний ріст волосся - це симптом порушення роботи організму. У жінок таке захворювання, як правило, пов'язане з порушенням гормонального фону, хворобами надниркових або яєчників. Для початку обов'язково зверніться до лікаря-ендокринолога. Для того щоб вилікувати гіпертрихоз, потрібно спочатку усунути його причину.
3
Для видалення непотрібних волосся на обличчі і тілі часто використовують різноманітні креми або воски для депіляції. На жаль, ефект від такої процедури триває недовго - вже через кілька тижнів волоски знову відростають. Крім того, такі кошти можуть викликати алергію на ніжній шкірі обличчя.
4
Більш надійним методом лікування є епіляція, в результаті якої знищується не лише волосся, але і його цибулина. У сучасній косметології часто використовують лазерну епіляцію, під час якої волосок видаляється за рахунок впливу на пігмент. Така процедура можлива тільки в тому випадку, якщо волосся досить темні.
5
Ще одним дієвим методом лікування є електроепіляція, під час якої волосяна цибулина знищується під дією електричного розряду. Тривалість однієї процедури становить приблизно 5-30 хвилин. Але жінкам з вираженим гіпертрихозом потрібно повторювати такі сеанси протягом декількох місяців.
6
Можете спробувати і знебарвити волосся в домашніх умовах. Для приготування потрібного засобу вам знадобиться невелика кількість крему для гоління, столова ложка перекису водню 5% і 5-6 крапель нашатирного спирту. Змішайте всі інгредієнти і нанесіть речовина на потрібні ділянки шкіри. Як тільки суміш повністю висохне, її потрібно змити. Регулярно проводячи такі процедури, ви зможете зробити волоски тонкими, безбарвними і практично непомітними.