Як записати гру на віртуальний диск.

Віртуальний диск , на відміну від звичайних дисків начебто CD або DVD, існує тільки в комп'ютері без матеріального носія, але, як і справжні, він програється через дисковод - правда, теж віртуальний. Дуже часто нові комп'ютерні ігри беруть у знайомих або напрокат з метою створення такого віртуального диска з грою.
Інструкція
1
Зазвичай віртуальний диск (або образ диска, як він ще називається) листується з справжнього носія, але комп'ютер працює з ним, як зі справжнім носієм інформації. Для запису гри встановіть на свій ПК спеціальну програму, яка допоможе створити віртуальний дисковод і записати образ. Як приклад можна привести такі програми як Alcohol 120%, Nero 7, Daemon Tools, однак існують і багато інших, що дозволяють здійснити необхідну задачу.
2
У різних програмах порядок дій при запису віртуального диска трохи різниться, тому має сенс розглянути приклад на підставі поширеного програмного комплексу Nero 7. Вставте реальний диск з грою в привід ПК і запустіть програму Nero BurningROM. Щоб виконати це, потрібно в головній панелі Nero StartSmart вибрати «вибране», в якій потрібно натиснути на рядок «копіювати CD» або DVD залежно від того, на чому записана іграшка.
3
У правому верхньому куті Nero BurningROM, де знаходиться список рекордеров, увійдіть в Image Recorder і нажмте на «копіювання».
4
У вкладці «опції читання» можна в «корекції помилок» вибрати шлях, по якому комп'ютер буде здійснювати виправлення помилок, що виникають в ході читання інформації. Це може бути пункт «ігнорувати помилки», «правити» або інший за бажанням.
5
У вікні з написом «новий проект» натисніть на «копіювання», в результаті чого з'явиться вікно «збереження файлу». У цьому вікні пропишіть місце, де зберігається гра, а також назва віртуального диска.
6
Після внесення даних натисніть на «збереження» і почекайте, поки образ не буде створений повністю. Для цього потрібно якийсь час, залежне як від обсягу самої іграшки, так і максимально можливої швидкості, яку підтримує ваш привід в комп'ютері.
7
Тепер можна витягти вихідний CD або DVD - він більше не знадобиться - і перезавантажити комп'ютер. Залишається зайти по прописаному адресою, відкривши створений віртуальний диск. Почніть грати в переписану іграшку без використання її реального носія.