Як зшити дитячу сорочку. Як зшити сорочку для дівчинки.

Приємно не тільки одягати свою дитину в красиві і модні речі, але і створювати для малюка своїми руками дизайнерський одяг. Це не тільки захоплююче, але ще й досить економно. Одним з найскладніших етапів в процесі пошиття дитячого сорочки є створення викрійки. Є кілька варіантів крою, а пошив однаковий у всіх випадках.
Вам знадобиться
  • - матеріал;
  • - підкладковий матеріал;
  • - форма деталей дитячої сорочки;
  • - голка;
  • - нитки;
  • - ножиці;
  • - швейна машинка;
  • - гудзики;
  • - аксесуари для прикраси.
Інструкція
1
Візьміть стару дитячу сорочку за основу як викрійку. Розпоріть її по швах і отримаєте готові деталі, за якими можна розкроювати новий матеріал. Краю розкроєних деталей нової сорочки обробіть оверлоком чи іншим видом строчки, призначеним на обробки краю.
2
Другий варіант. Викроюйте сорочку дитині по готовій викрійці. Ви можете використовувати готові лекала, викрійки, представлені в спеціалізованих журналах по крою та шиттю, а можете зробити викрійку самі. Використовуючи будь-який з цих способів, не забувайте при розкрої залишати в запас два сантиметри на припуски при сточуванні вироби. Розкроювати виріб по напрямку часткової нитки. Розкроївши матеріал, приступайте до пошиття.
3
Зігніть припуск на обробку застібки на виворіт сорочки і замітає. Заготовте викроєні кокетки. По верху сорочки замітає дві м'які складочки. Пришийте кокетки до спинки сорочки втачним швом. До особи нижньої кокетки лицьовою стороною покладіть полички і пришити. Зріз верхньої кокетки підігніть і пришити в край.
4
Заготовте коміри з прокладкою. Зшийте верхній і нижній коміри, а шов разутюжьте. До верхнього коміра приметайте прокладку, зшийте верхню і нижню деталі коміра, зріжте куточки, виверніть, пригладьте, а потім отстрочите.
5
Заготовте стійку з прокладкою. На обличчя верхньої стійки лицьовою стороною покладіть нижній комір, а на обличчя верхнього коміра покладіть нижню стійку лицьовою стороною. Змітайте і зшийте, що не дошівая стійку внизу на ширину припуску на шов.
6
На виворіт сорочки покладіть лицьовою стороною нижню стійку, поєднуючи середини. Вільний край нижньої стійки підігніть і пришити в край.
7
Обробіть низ рукавів. Якщо рукав вшивається в закриту пройму, то його нижній шов зшивається, а плечова зона збирається на дві машинні строчки. Якщо рукав вшивається у відкриту пройму, то бічний шов сорочки і нижній шов рукава НЕ зшиваються. Плечову зону рукава збирають у дві строчки, поєднуючи середину рукава з лінією плеча, виметивают і вшивають рукав. Зрізи обробляють разом, а потім зшивають нижній шов рукава і бічний шов сорочки. Зробіть аналогічно з іншого боку сорочки, зшийте боки вироби.
8
Прошийте і проріжте петлі для гудзиків. Пришийте гудзики. При бажанні можете декорувати виріб наклейками, нашивками або вишивкою. Вироби пропрасуйте. Сорочка готова.