Як робити анімацію в Powerpoint.

Висловлювати і доводити свою точку зору на ділових переговорах набагато зручніше за допомогою презентації. Вона наочно продемонструє позитивні сторони зробленого, допоможе розставити акценти і графічно відобразити ефективність дій. Але щоб презентація в PowerPoint не виглядала надто нудною, можна її урізноманітнити за допомогою анімації.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма Microsoft PowerPoint.
Інструкція
1
Увімкніть програму. Це можна зробити одним з двох способів: або клацніть на порожньому місці робочого столу правою кнопкою миші, з що з'явилася таблички виберіть «Створити», в ній «Презентація Microsoft PowerPoint». Або натисніть кнопку «Пуск», зайдіть в меню «всі програми» - Microsoft Office і в цьому підменю виберіть PowerPoint. З'являється програма PowerPoint, в якій і буде створюватися презентація.
2
Створіть кілька слайдів. Можна скористатися для створення готовими макетами, або зробити все по своєму смаку. Введіть потрібний текст, додайте картинки і необхідну інформацію. Начинка готова, необхідно її оживити.
3
Анімація слайдів. Щоб вибрати, як будуть змінюватися сторінки презентації, клацніть правою кнопкою миші по вільному місцю на сторінці і виберіть «Зміна слайдів». Поставте галочку «автоматично після», якщо хочете, щоб слайди змінювалися через певний час, а не по клацанню миші. Вкажіть цей час у відповідній графі, тут же можна змінити звук і швидкість зміни слайдів. Трохи вище можна вибрати ефект для зміни слайдів: жалюзі, шашки, наплив, розчинення. Якщо поставити в нижньому правому куті галочку «автоперегляд», то ви зможете відразу побачити, як виглядатиме зміна слайдів в готової презентації.
4
Анімація тексту і картинок. Тепер можна додати анімацію самому тексту, щоб він з'являвся поступово, або несподівано вилетів з-за краю сторінки. Для цього виділіть потрібний текст, клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть «настройка анімації». У верхньому правому куті натисніть на активну кнопку «додати ефект», в якому можна детально розписати всі рух тексту - як він з'явиться, зникне, як рухатиметься по екрану. Для цієї анімації також можна налаштувати швидкість і спосіб зміни - по клацанню або через вказаний час. У стандартних настройках запрограмовано таким чином, що зміна ефектів один за одним відбувається по клацанню мишки, але можна налаштувати автоматичну зміну через певний час.
5
Оцініть результат. Коли анімація в презентації буде розставлена, можна подивитися, як вона виглядає. Натисніть «Показ слайдів» і оцініть кінцевий результат.
Зверніть увагу
Не варто «перевантажувати» презентацію анімацією, щоб не відволікати глядачів від її основної ідеї.