Як вивести запах фарби. в кімнаті запах після фарбування акриловою фарбою.

Ремонт в квартирі, на дачі - справа, звичайно ж, гарне. Якби не одне "але". Як правило, після по фарби в приміщенні ще деякий час залишається специфічний запах фарби. Позбутися його важко, але можливо.
Вам знадобиться
  • - тарілка з сіллю;
  • - свічки, краще ароматичні;
  • - часник;
  • - цибулина;
  • - кава ;
  • - аромалампи;
  • - відро з водою.
Інструкція
1
Кращий спосіб боротьби з неприємним запахом фарби - свіже повітря. Тому після ремонту гарненько провітріть оновлене приміщення. Дрібні предмети, дерев'яні меблі найкраще фарбувати на вулиці в безвітряну погоду.
2
Усунути запах фарби допоможе звичайна вода. Для цього залиште на 2-3 дні в кімнаті відро або таз з холодною водою.
3
Запах масляної фарби добре вбирає кухонна сіль. Розсипте її по тарілочках і розставте в декількох місцях.
4
Позбутися від запаху емалі допоможуть дрібно натертий (або пропущений через землянку) часник і розрізана навпіл цибулина.
5
Спробуйте спалити в приміщенні газету або папір, тільки після цього обов'язково провітріть.
6
Запаліть в кімнаті аромалампу або декілька свічок, найкраще ароматичних. Вони не тільки ліквідують запах фарби, а й додадуть повітрю приємний аромат.
7
Обполощіть забарвлену поверхню водою з розведеним в ній столовим оцтом. Подібна процедура допоможе уникнути «прилипання» і вивести хімічний запах.
8
Під час ремонтних робіт спробуйте скористатися наступною хитрістю. Додайте в готову фарбу кілька крупинок ваніліну і ретельно все перемішайте. На якості фарби це ніяк не відіб'ється, але запах буде набагато приємніше. Але перед використанням ваніліну попередньо перевірте фарбу на стійкість: чи не зміниться її колір після застосування ароматичної добавки.
9
Для боротьби із запахом лаку і різних видів емалі іноді використовують звичайний кави. В даному випадку буде потрібно мелений, розчинна для цих цілей не підійде. Просто на деякий час залиште відкритим пакет з кавою.
10
Додайте в воду для миття меблів і пофарбованих поверхонь нашатирний спирт або одну-дві ложки сухої гірчиці. Але не змішуйте всі перераховані інгредієнти, інакше можете отримати непередбачуваний ефект.
11
І остання порада: під час перерви між роботою прибирайте пензлик в поліетиленовий пакет і щільно закривайте ємність з емаллю, щоб у приміщенні не поширювався запах фарби.