Як заробити на своїй яхті.

Яхта - не стільки засіб пересування, скільки предмет розкоші. Утримувати її дуже дорого - ангар, паливо, амортизація деталей двигуна і корпусу - все це вимагає постійних витрат. Однак, маючи власну яхту, можна і непогано заробляти.
Інструкція
1
Якщо ви стали щасливим власником власної яхти і бажаєте на ній заробляти, то найпростіше, що ви можете зробити - це організувати на ній нетривалі прогулянки по річці. Звичайний квиток на річковий трамвайчик коштує від 100 до 300 рублів в різних містах. Яхта, природно, не порівнянна з судном радянського зразка за рівнем комфорту, отже, квиток на неї може бути в два, а то й три рази дорожче. До того ж, ви можете пропонувати гостям прохолодні напої і закуски.
2
Здавайте яхту під фотосесії. Влітку морський стиль традиційно на піку моди і багато приватні фотографи і глянцеві журнали прагнуть відзняти колекції одягу і прикрас саме в подібній обстановці. Якщо ваша яхта дозволяє розміститися і моделям і фотографам з обладнанням - це може послужити відмінним приводом для заробітку.
3
Якщо ваша яхта досить містка, здавайте її під весілля, корпоративи та інші урочистості. Відзначати свята на воді стало досить популярним останнім часом. Ви можете зібрати власну команду персоналу - кухарів, що працюють на виїзді, офіціантів, фотографів. Не забудьте про безпеку і найміть в команду хоча б одного рятувальника.
4
Навчайте людей управлінню яхтою. Багато хто бажає оволодіти мистецтвом ходити під вітрилом, однак обзавестися власною яхтою їм не по кишені, та й незрозуміло - чи настільки це цікаво, чи буде їх капіталовкладення рентабельним. Ви можете присвятити в тонкощі управління судном, розповісти про плюси і мінуси моряцької життя з висоти власного досвіду.
5
Якщо ви завзятий рибалок. організовуйте на вашій яхті виїзди на риболовлю. Підбирайте різні види наживок, розповідайте як правильно вудити, насаджувати і закидати.