Як зробити слайдшоу з фото.

Барвисте слайдшоу - прекрасний спосіб зберегти пам'ятні моменти свят і сімейних подій. До того ж - це відмінний подарунок, який можна зробити своїми руками. Для перегляду слайдшоу підійде комп'ютер, DVD-плейер і навіть телефон за умови збереження файлу у відповідному форматі.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер;
  • - встановлена програма для створення слайдшоу;
  • - фотографії;
  • - мелодія для накладення музичного фону;
  • - dvd-диск або cd-диск.
Інструкція
1
Підготуйте фотографії, які ви будете використовувати в слайдшоу. Якщо ваша задумка - зробити подарунок до якої-небудь дати або знаменній події, відбирайте зображення, що відповідають тематиці ролика. Знайдіть відповідне для даної події музичний супровід, воно може бути зі словами або без.
2
Для створення слайдшоу з фотографій потрібна спеціальна програма. Таких на просторах інтернету - десятки: Photo DVD Maker Professiona, ФотоШОУ, Photo Story, VSO PhotoDVD, Windows Movie Maker, яка поставляється з операційною системою Windows, і багато інших.
3
Легка, проста і зручна в застосуванні програма Photo DVD Maker Professional. Одним з плюсів програми є створення кількох різних за тематикою та змістом альбомів. Для роботи в Photo DVD Maker Professiona запустіть програму і в робочому вікні виберіть розділ «Організуйте фото». Зліва вкажіть місце розташування папки із зображеннями. Також ви її можете знайти у верхньому віконці програми. Клікніть на папку, відзначте потрібні фото і додайте їх у проект. Виконати цю операцію можна і з пункту «Органайзер» панелі управління програми, перейшовши до розділу «Додайте фотографії».
4
У цьому ж розділі, зазначивши фото в проекті, можна кадрувати зображення, встановити тривалість показу слайдів, накласти напис, вибрати шрифт для написи і додати на фото додаткову картинку-кліпарт.
5
У розділі «Музика і переходи» включите в проект будь-яку мелодію на ваш смак. При необхідності музику можна підрізати, така корисна функція в програмі теж є. Тут же можна вибрати переходи для зміни слайдів.
6
Розділ «Тема альбому» допоможе прикрасити ваше слайдшоу різноманітними рамками і анімованими ефектами. Виберіть те оформлення, яке вам найбільш підходить за тематикою. До того ж тут можна додати до альбому титри на початку і в кінці фільму.
7
Для створення ще одного альбому натисніть кнопку з написом «Новий», задайте йому ім'я і приступайте до подальшої роботи. В альбом окрім фотографій можна додавати відеокліпи в підтримуваних форматах. Іноді для роботи з відео може знадобитися установка додаткових кодеків. Скачайте потрібний з сайту виробника програми.
8
Після того, як ви закінчили створення слайдшоу, перейдіть в розділ «Виберіть меню» і виберіть один із запропонованих варіантів оформлення. При бажанні можна завантажити додаткові фони для меню.
9
Останній крок - збереження проекту на диск або в папку жорсткого диска. Вкажіть із запропонованих необхідний формат відео і приступайте до запису. Через деякий час (тривалість запису залежить від об'єму слайдшоу, кількості фотографій в альбомах) ви зможете переглянути ваш твір на комп'ютері або DVD-програвачі. Вдалого творчості і приємного перегляду.
Корисна порада
Гарне оформлення для слайдшоу є і в програмі ФотоШОУ, для роботи підійде будь-яка версія.