Як залишитися жити в США.

Америка є однією з найпривабливіших країн для іммігрантів, але потрапити в неї на постійне проживання дуже непросто. Для бажаючих переїхати в Сполучені Штати Америки існує декілька легальних способів.
Вам знадобиться
  • Знання англійської мови.
Інструкція
1
диверсифікаційних лотерея Цей спосіб є одним з найвідоміших у Росії, і полягає в тому, щоб взяти участь в розіграші Грін-карти. Для цього необхідно заповнити заявку на офіційному сайті лотереї, але до учасників застосовується ряд вимог. Заявник повинен народитися в країні, яка бере участь у лотереї, а також мати закінчену середню освіту.
2
Віза нареченої Якщо ви в серйозних відносинах з жителем США , то він може написати в Службу імміграції і натуралізації петицію для вашого переїзду. Разом з петицією додаються документи, що підтверджують ваші відносини - спільні фотографії, квитки, переписка, підтвердження друзів. Наречена повинна пройти інтерв'ю і медогляд, а нареченому необхідно підтвердити, що він може забезпечувати дівчину. Після переїзду в США наречена повинна стати дружиною протягом 90 днів з моменту в'їзду на територію Америки. Шлюб може бути укладений тільки з тим чоловіком, з яким планувалася весілля.
3
Бізнес віза Відкрити бізнес в Америці дуже дорого, оскільки відразу ж потрібно сплатити страховий внесок. У вас повинна бути фірма в Росії, пов'язана з діяльністю вашої фірми в Америці. Така віза дійсна до 3 років.
4
Робоча віза Щоб отримати цю візу, необхідно закінчити вищий навчальний заклад, мати досвід роботи за своєю спеціальністю, ліцензію, а також запрошення від роботодавця з Америки. Перед подачею петиції про отримання візи потрібно пройти атестацію на профпридатність.
5
Возз'єднання сім'ї Якщо в Америці вже проживають ваші близькі родичі - брати/сестри, батьки або чоловік, то у вас є можливість залишитися жити в США. Для цього родичу необхідно бути постійним резидентом або громадянином США, підтвердити ваше спорідненість і свою матеріальну спроможність. Якщо він відповідає цим критеріям, то йому необхідно заповнити петицію в Службі імміграції та натуралізації.
6
Політичний притулок Америка надає притулок тим, чиї права пріщемлялісь на території їх країни. Вони можуть бути пов'язані з політичними, релігійними поглядами, приналежністю людини до певної соціальної групи, національності, раси. В цьому випадку вам необхідно довести подібне утиск (медичні довідки, документи з правоохоронних органів, підтвердження близьких і друзів). Прохання про надання політичного притулку подається на території Америки протягом року після приїзду.