Як підвищити імунітет після пологів.

Найчастіше імунітет жінки після пологів знижується. Пов'язано це, насамперед, з особливим харчуванням, браком вітамінів, підвищеною втомою та іншими факторами. Привести свій організм в порядок і підвищити імунітет можна простими і дієвими способами.
Вам знадобиться
  • - збалансований раціон харчування;
  • - правильна гарт організму;
  • - своєчасний відпочинок.
Інструкція
1
Дуже важливим фактором для імунної системи організму є прийом вітамінів. Підберіть для себе найбільш підходящий комплекс, проконсультувавшись з фахівцем. До його складу обов'язково повинні входити вітаміни D, C, B5, A, PP, F.
2
Введіть у свій раціон харчування більше рослинної їжі (гарбуз, морква, кабачки, патисони та ін.), Яка не матиме негативного впливу при грудному вигодовуванні. У даних продуктах міститься бета-каротин, який перетворюється на вітамін А, який відповідає за силу імунної реакції.
3
Вживайте в їжу капусту (кислу), петрушку, обліпиху, шипшина, чорну смородину, лимон. Таким чином, ви заповните дефіцит в організмі вітаміну С, який є гарантією вироблення імунних клітин.
4
Для заповнення в організмі вітаміну група В введіть у свій раціон бобові культури, злаки, сир, горіхи і насіннячка. Крім цього дані продукти збагачені йодом, залізом, кальцієм, магнієм і іншими корисними мінералами.
5
Пам'ятайте: після пологів для підтримки імунної системи ваше харчування повинне бути правильним і повноцінним. Не виключайте зі свого раціону харчування кисломолочні продукти, морепродукти, ягоди, овочі і фрукти, злакові та м'ясо.
6
Натуральним природним засобом, здатним підняти імунітет є лимонник, елеутерокок, солодка, женьшень, ехінацея. Настої цих травах приймайте в профілактичних цілях тільки після консультації з фахівцем.
7
Займіться загартуванням організму. У цих цілях відмінно підходить прийом контрастного душу, обливання і плавання. Чергування низьких і високих температур - відмінне тренування для імунної системи. Після душу розітріть тіло жорстким махровим рушником або вологою мочалкою.
8
Не забувайте про відпочинок. Давайте своєму організму розслабитися. Таким чином, ви знімете накопичилася протягом дня втому і не дозволите стресу перемогти імунітет.