Як відрізнити підробку памперсів.

Підгузки - дитячий предмет гігієни, який з перших днів життя дитини перебуває в тісному контакті з його шкірою. Тому навіть якісні підгузники у пильних мам викликають підозри, якщо під час їх використання з'являються попрілість, висип, почервоніння, протікання або дитина поводиться неспокійно. Але підроблені памперси спочатку можуть непогано «маскуватися» під оригінальні і ніяк не видавати себе, однак при ближчому розгляді відмінності стають очевидними.
Інструкція
1
При виборі підгузників ще до того, як ви оплатили покупку, уважно розгляньте упаковку. Вона має бути цілісною, без поривів. Плівка щільна, пружна, гладка. На пачці не повинно бути патьоків фарби, малюнки - яскраві, чіткі, не змащені, вони не повинні змиватися при контакті з водою, а вже тим більше бруднити руки. Всі написи на підгузниках, реалізованих у Росії, завжди виконані російською мовою (крім назви самого бренду), на пачці повинен бути присутнім чітко помітний пропечатаних термін придатності - дата виробництва і дата реалізації гігієнічного засобу.
2
Розкрийте упаковку і принюхайтесь. Запах може бути або приємним з ароматизатором, або нейтральним. Оригінальні дорогі підгузники просочують натуральними отдушками - ромашкою або алое. Але вони не повинні подразнювати слизову носа і бути занадто різкими. Підробка буде видавати неприємний явний запах порошку, бензину, машинного масла, клею, тютюнового диму або інших сторонніх, що не мають відношення до гігієни речей.
3
Уважно розгляньте і сам підгузник. Виробники вказують його розмір на малюнку в передній частині виробу, а термін придатності - на гумці ззаду. Сам малюнок повинен відрізнятися якісним принтом, ніяких роздвоєнь, патьоків, блеклости. Вологою ваткою потріть картинку - вона не повинна змиватися і фарбувати. Підгузник якісний буде правильної форми, чи не зім'ятий, наповнювач рівномірно розподілений всередині нього і не збивається в грудки. Внутрішній шар справжнього підгузника завжди м'який, приємний на дотик, шовковистий. Ніяких патьоків клею, розривів на стиках, що стирчать гострих куточків і жорсткої паперу у виробництві якісних виробів не допускається. Підробку видадуть і гелеві кульки, «випадково» просипались через численні щілини гігієнічного засобу - виявити їх можна на дні пачки , вийнявши з неї всі підгузники, або безпосередньо на шкірі малюка вже після першого ж застосування підгузника.
4
Якщо ви впевнені в якості покупки і почали використовувати виріб, спостерігайте за реакцією дитини і станом його шкіри. Найменші почервоніння, подразнення, висип, попрілості, приклеїлися гелеві кульки, протікання, натертости, неспокій дитини повинні вас насторожити і стати сигналом до припинення використання алергенного виду підгузників з даної пачки.