Як прибрати пробки з мигдалин. Як вилікувати тонзіллітние пробки.

Пробки в мигдалинах утворюються в результаті хронічного тонзиліту. Мало того що вони доставляють певний дискомфорт, так ще й провокують відхилення в роботі серця, кісткової системи та інших внутрішніх органів через постійне запального процесу.
Інструкція
1
Білий наліт, який утворюється безпосередньо в період ангіни, - це не пробки, а скупчення лейкоцитів. Прибирати їх з горла не потрібно, просто проводите полоскання соляним розчином 5-7 разів на день. На склянку води додайте 1 столову ложку солі, 1 чайну соди і кілька крапель йоду, так ви зможете уникнути появу пробок.
2
Пробки - це тверді білі освіти, які розташовуються безпосередньо в лакунах. В деяких випадках вони виходять самостійно, але це не означає, що запальний процес вщухає. При постійному захворюванні ангіною розмір пробок збільшується, саме тому не варто сподіватися, що хвороба рано чи пізно сама пройде. Зверніться до лор-лікаря і проконсультуйтеся з цього питання.
3
Здайте аналізи, які призначить вам фахівець. Зазвичай це мазок з горла, загальний аналіз крові та сечі. Після діагностики вам призначать антибіотики (не завжди) і промивання лакун. Санацію проводять як за допомогою шприца, так і на обладнанні. Звичайно, переважніше апаратне промивання, так як прилад за допомогою вакууму спочатку прибирає пробки, а потім вводить в мигдалини антибактеріальний засіб. Процедура безболісна, але трохи неприємна.
4
Після санації мигдалин дотримуйтеся рекомендацій лора. Лікар може вам порадити як прийом антибактеріальних засобів, так і полоскання горла. Якщо промивання пройшло успішно, то пробки з'явиться не скоро, та й ангіна нагадає про себе не раніше ніж через 5-12 місяців (у всіх по-різному).
5
Приймайте вітаміни, щоб підтримати імунітет. Не завадить і консультація з імунологом. Якщо у вас спостерігаються відхилення в роботі організму, які можуть бути викликані хронічним тонзилітом, то пройдіть повне обстеження в лікарні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PEKTQryabYk
Корисна порада
Не потрібно відразу ж наполягати на видаленні мигдалин, якщо у вас почали з'являтися пробки. Адже після цього вас може почати мучити хронічний бронхіт або запалення легенів. Мигдалини - це своєрідний бар'єр для мікробів.