Як бути цікавою в спілкуванні.

Багато дівчат відчувають серйозні труднощі в спілкуванні . Особливо важко починати першої розмову з вподобаним чоловіком. А дуже хочеться бути в центрі уваги, відчувати, що з тобою цікаво спілкуватися, що ти легко можеш зібрати навколо себе юрбу шанувальників і шанувальників.
Інструкція
1
В першу чергу, посміхайся. Посмішка - це надійний засіб привабливості. Посміхайся, і побачиш, як твої друзі і просто перехожі тягнутися до тебе.
2
В розмові, завжди старайся бути тактовною. Не будеш гнобити співрозмовника, не принижуй, і не поставиш в незручне становище. Твій хвилинний «підступ», навіть найвдаліший, може послужити причиною неприязного ставлення до тебе на довгий час.
3
Будь відкрита для спілкування. Краще пожартуй про себе, ніж про інших. Всі знають, що сміятися над собою може тільки гідний і впевнена у собі людина, а такі люди завжди знаходяться в центрі уваги.
4
Відмовся від пліток. Звичайно, ти завжди знайдеш співрозмовника, який із задоволенням разом з тобою буде «перемивати кісточки» оточуючим. Але ця людина ж, в іншій компанії обов'язково «перемиє кісточки» і тобі.
5
Чи не льсти. Небезпечна помилка, коли лестощі плутають з відвертими компліментами. Комплімент - це щире оцінка будь-якого факту або вчинку, а підлабузники хочуть одного - відповідної похвали. Люди не будуть тебе поважати, якщо ти лестиш всім підряд і з приводу.
6
Оволодій технікою «активного слухання». Для співрозмовника важливо, що б його уважно слухали. Для цього не досить «заглядати в рот». Навчися правильно використовувати невербальні засоби спілкування: жести, міміку і інтонацію, і ваше спілкування стане більш гармонічним.І останнє: не забувай: «зустрічають по одягу». Старайся виглядати завжди ідеально. Одяг має бути випрасуваний, зачіска і манікюр повинні бути на висоті. Ти повинна бути впевнена в своїй зовнішності, що б не нервувати через якихось дрібниць, на зразок скуйовджених волос.Пріятного вам спілкування!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Tbs87I8RlEg