Як закріпити мікрохвильовку.

Якщо вам набридло, що така досить громіздка річ, як мікрохвильова піч, займає половину кухонного або обіднього столу, повісьте її на стіну або вбудуйте в кухонний гарнітур. І обов'язково надійно закріпіть.
Інструкція
1
Оберіть настінне кріплення для мікрохвильовки. Зазвичай воно являє собою дві паралельні один одному пластикові або металеві опори (кронштейни), на яких вона і встановлюється. Іноді ці опори повинні спиратися на загальну балку, щоб витримати вагу мікрохвильовки. Щоб вибрати відповідне по вазі кріплення, ознайомтеся з інструкцією до кількох подібним наборам. Визначтеся і з кольором (він може поєднуватися з гарнітуром, шпалерами, фіранками). Що стосується розмірів, то їх при виборі сучасного кріплення можна не враховувати, так як довжина опор зазвичай регулюється.
2
Візьміть дриль або перфоратор (залежно від того, наскільки міцні стіни у вашому будинку) і просвердлите отвори для дюбелів, попередньо визначивши, на якій висоті краще всього помістити грубку. Вставте дюбель в дірку в стіні руками (якщо він пластмасовий) або використовуйте для цього будівельний пістолет (якщо він металевий). Насадите кронштейн на цвях або шуруп і вбийте його з одного удару в стіну. Перевірте, наскільки міцно встановлений кронштейн.
3
Якщо вам здається, що дюбель-цвях або дюбель-шуруп не втримають мікрохвильовку , спробуйте закріпити опори для неї анкерними болтами. Візьміть перфоратор і зробіть в стіні отвори. Відкрутіть ключем гайку і зніміть шайбу, насадити на болт кронштейн. Потім надіньте шайбу і загорніть гайку до упору.
4
Якщо ви хочете помістити мікрохвильовку в простір між шафками кухонного гарнітура, то купіть для цього спеціальну рамку або виготовте її самостійно з куточків. Виміряйте грубку, налив із куточків кілька смужок потрібної довжини. Зваріть їх або закріпіть за допомогою болтів. Пофарбуйте цю конструкцію під колір кухонних меблів. Зробіть поличку з ДСП. Прикріпіть її до стіни так само, дюбелями або анкерними болтами. Поставте на неї мікрохвильовку і змонтуйте зовні рамку.