Як пересадити нефролепис. папороть пересадка.

Нефролепис - це рід папоротей, який включає в себе більше 40 різновидів. Батьківщиною рослини є тропічні ліси. У середній смузі Росії нефролепис знайшов широке застосування в кімнатному квітникарстві. Розмножують папороть за допомогою спор, ділення куща, вегетативно за допомогою пагонів, які схожі на вуса суниці.
Вам знадобиться
  • - горщики;
  • - дренаж;
  • - добрива;
  • - грунтова суміш.
Інструкція
1
Пересаджуйте нефролепис один раз на рік. Найбільш сприятливим часом вважається рання весна. Папороть добре росте в пластмасових горщиках, досить широких і невисоких, так як коренева система в основному розростається вшир.
2
На дно горщика укладіть дренаж, насипте продезинфіковану родючий грунт. Суміш для нефролеписа найкраще придбати в магазині для садівників і городників, так як самостійна підготовка необхідних пропорцій суміші та її дезінфекція - це дуже кропіткий процес.
3
Якщо ви все-таки хочете приготувати субстрат самостійно, змішайте 1 частину торфу, 1 частина піску, 1 частина чорнозему, додайте 1 г кісткового борошна з розрахунку на 1 кг грунтової суміші і 100 г товченого деревного вугілля.
4
При рассаживании папороті спорами спочатку посійте їх в ящик. Щоб отримати суперечки, зріжте листок рослини, з нижньої частини соскребите суперечки за допомогою пластмасового скребка, посійте в ящик, присипте 0,5 см піску, рясно полийте. Підросли рослини пересадите в пластмасові горщики.
5
Щоб розсадити непролепіс пагонами, укоренити безлисті вусики. Через один місяць відокремте їх від материнського куща, акуратно викопайте і посадіть у горщик.
6
Для пересадки папороті діленням куща викопайте все рослина, розділіть гострим ножем, розсадите в різні горщики.
7
Пересаджений нефролепис поставте подалі від прямих сонячних променів, підтримуйте температуру 22 градуси і високу вологість повітря. Виробляєте додаткове підсвічування, щоб світловий день був не менше 16 годин.
8
Удобрюйте папороть рідкими мінеральними добривами. З жовтня по лютий припиніть підгодівлі, з березня відновіть.
9
Протягом усього року систематично поливайте нефролепис, не допускаючи пересихання ґрунту. Проводите систематичні обприскування.