Як зробити ігровий майданчик для папуг. ігровий майданчик для папуги картинки.

Хвилясті папужки - це дуже активні, товариські та інтелектуальні пташки. Вони потребують не тільки в правильному догляді і збалансованому харчуванні, а й у постійному спілкуванні та розвагах. Довге перебування папугу в клітці може закінчитися розкиданням посліду, перевертанням годівниць і навіть самоощіпиваніем. Тому дуже важливо організувати для нього ігрову площадку поза клітиною.
Вам знадобиться
  • - гілки різної довжини та діаметру;
  • - дерев'яний рейки і бруски;
  • - шматок фанери, дошка або дерев'яний піддон;
  • - іграшки, дзеркала , гойдалки, сходи;
  • - дриль;
  • - пір'яні свердла
Інструкція
1
Ігрову майданчик для папуги ви можете придбати в зоомагазині або зробити самостійно з підручних матеріалів. Саморобний розважальний центр для пташок може являти собою справжнісінький ігровий комплекс, що включає в себе безліч різноманітних лазівок, жердинок та іграшок. Хоча навіть сама звичайна гілка з різними розгалуженнями стане відмінною ігровим майданчиком для папуги.
2
Щоб зробити ігровий майданчик для папуги самостійно, насамперед продумайте, якою вона буде, які матеріали знадобляться для її виготовлення. Обов'язково намалюйте ескіз придуманої вами ігрового майданчика на папері.
3
Тепер займіться підготовкою всіх необхідних деталей, які увійдуть в конструкцію ігрового комплексу. Дерев'яні рейки і бруски ви можете придбати в будівельному магазині. За гілками потрібної довжини і товщини вирушайте в ліс або парк, що знаходиться найближче до вашого будинку.
4
З найбільш товстих гілок однакового діаметра зберіть каркас ігрового майданчика. Для свердління отворів використовуйте дриль з пір'яними свердлами різного діаметру. В якості жердинок використовуйте придбані в магазині дерев'яні рейки або гілки дерев. Діаметр жердинок повинен бути вдвічі менше діаметра входять в конструкцію майданчика стовпчиків.
5
Тепер прикріпіть вийшла конструкцію до дошки або фанери. Краще використовувати в якості підставки для ігрового майданчика неглибокий дерев'яний піддон, який можна застелити папером. Це дозволить зробити прибирання за папугою швидкої і легкої.
6
Тепер прикріпіть до отриманої ігровому майданчику для папуги самі різні іграшки, безпечні дзеркала і гойдалки, встановіть невеликі сходи. Пам'ятайте про те, що ігровий майданчик повинна бути стійкою і міцною.
7
Відмовтеся від розміщення на ігровому майданчику для папуги годівниці. Птах повинна харчуватися виключно в клітці. Так вам буде легше загнати зголоднілого вихованця в клітку.