Як побудувати другий поверх. з чого побудувати 2-ий поверх будинку.

Приватний будинок на приватній земельній ділянці - це зручне і престижне житло, яким ви, на відміну від звичайної міської квартири, можете розпоряджатися за власним бажанням. У випадку з приватним будинком ви можете спроектувати його споруду до дрібниць, починаючи з заливки фундаменту і закінчуючи зведенням даху. Напевно всі погодяться, що двох поверховий будинок більш функціональний і перспективний, ніж одне поверховий , але для багатьох людей, які збираються будувати будинок самостійно, зведення другого поверху перетворюється на серйозну проблему.
Інструкція
1
Для початку визначте, яка у вашому будинку буде висота стель. Відповідно до цієї висотою потрібно встановити протипожежні переділки, прибиті поперек на середині висоти корпусу, всередині порожнистих стін внутрішньої обшивки будинку. Протипожежні перебирання потрібні для того, щоб у разі пожежі убезпечити другий поверх і уповільнити вигоряння будинку.
2
Почніть будівництво другого поверху з укладання підлоги. Матеріали, які ви вибрали для покриття підлоги, підніміть нагору, для чого попередньо встановіть драбину на другий поверх. Це полегшить роботу.
3
Після того, як стать буде покладений на каркас, почніть збирати стіни, також підняв наверх плити. При підйомі і збірці стінових плит, враховуйте, що ви будете працювати на висоті, а значить, вам потрібен щонайменше один помічник, який буде страхувати вас і підтримувати плити при установці.
4
Фіксуйте стіни тимчасової страховкою з дощок і піднімайте в вертикальне положення плити, а потім закріплюйте їх на підлозі. Додатково ви можете добудувати балкон або оранжерею, що виходить з другого поверху.
5
Закончите споруду другого поверху зведенням стель і даху. Якщо ви будете працювати в бригаді з декількома помічниками, будівля будинку не відніме у вас багато часу.
Досить багато людей займається будівництвом двох поверхових будинків. Зведення другого поверху повинно виконуватися відповідно до всіх норм і правил. До того ж при будівництві другого поверху повинно бути прораховано все до дрібниць. До цієї справи потрібно поставитися відповідально.
Інструкція
1
Перед тим як починати будівництво другого поверху, займіться установкою лаг перекриття другого поверху на верхню обв'язку першого. Робиться це для того, щоб по перекриттю можна було пересуватися без проблем. Туди кладуться дошки. У підсумку виходить тимчасовий підлогу.
2
Після того як тимчасовий підлога готова, виконайте установку зовнішніх стін. Проведіть установку бічних стін, тобто тих, на які спиратимуться крокви. Стіни фронтону зводяться трохи пізніше, після того як будуть встановлені крокви. При необхідності підніміть бічні стіни на певну висоту. Так як стійки прикріплюються до лагам перекриття, довжина стійок для стін другого поверху буде збільшена на ширину лаг.
3
Для зведення другого поверху можна використовувати дошки перетином 150х50 міліметрів. На стійки бічних стін виробляєте установку верхньої обв'язки (її також називають подвійний). Вона і буде мауерлатом.
4
Далі зберіть середню несучу стіну. Дана стіна буде найвищою в будинку. Висота її становитиме близько 5 метрів, а йде вона від підлоги другого поверху і до коника даху. Коник даху спирається на верхню частину цієї стіни. Висота стіни визначається за кутом нахилу самого даху. Стіна також збирається зі стійок, а кожна стійка фіксується тимчасовими укосинами.
5
Для підняття і закріплення зверху стіни дошки верхньої обв'язки прибийте до стійок горизонтально дошки. У підсумку вийде щось схоже на сходи. Дошки обв'язки потрібно піднімати удвох. Ви піднімаєте по цих сходах, а ваш напарник - по приставленої складаний шестиметрової сходах. Після того як установка подвійний верхньої обв'язки буде завершена, можна вважати, що середня стіна готова.