Як замінити лампочки Пежо 406. Як поміняти лампочку на пежо.

Модель Peugeot 406 продовжує користуватися попитом і як і раніше залишається лідером серед автомобілів класу D на нашому ринку. Як будь-який автомобіль, Peugeot 406 має ряд індивідуальних особливостей, які слід врахувати при його сервісному обслуговуванні, наприклад, при заміні ламп зовнішнього освітлення.
Інструкція
1
Приступаючи до заміни лампочок зовнішнього освітлення, перевірте на справність запобіжник і електричний ланцюг. Не торкайтеся руками до скляній колбі лампи, оскільки відбиток пальців, осідаючи на рефлектор, погіршує освітлення. Якщо все-таки по необережності залишилися плями, видаліть їх за допомогою безворсовой серветки, змоченою спиртом. Підбирайте нові лампи того ж типу, що й замінні.
2
Для заміни лампочки фари звільніть від кріплення скобою і зніміть задню кришку. Із задньої частини лампи розжарювання від'єднайте електричний роз'єм. Стиснувши пружинні скоби, службовці для кріплення лампочки, відкиньте їх в сторону і витягніть останню.
3
Нову лампу встановіть так, щоб пази фари поєдналися з виступами на патроні. Закріпіть її пружинними скобами. Знову під'єднавши електрораз'ем, встановіть кришку фари.
4
Щоб замінити лампочки протитуманних фар, зафіксуйте на підставках підняту передню частину автомобіля. Скрутіть гвинти і зніміть пластиковий бризговики, який знаходиться прямо під протитуманною фарою. Від'єднайте електрораз'ем і, звільнивши скобу кріплення, зніміть протитуманні фару.
5
На фарі відкріпите пружинний затиск і дістаньте з корпусу рефлектор. Від'єднайте електричний роз'єм. Вийміть лампочку, попередньо стиснувши пружину кріплення. Встановлюючи нову лампочку, зіставте виступи на її патроні з пазами фари. Зафіксуйте пружинного скобою. Проведіть збірку, виконуючи дії в зворотному порядку.
6
При заміні лампочки переднього покажчика повороту зніміть з акумулятора захисну кришку. Патрон лампочки поверніть проти годинникової стрілки та вийміть із задньої частини покажчика повороту. Щоб витягти лампу з патрона, натиснете на неї і в такому положенні поверніть по ходу або проти ходу годинникової стрілки. Встановлюйте проектор зворотної зняттю послідовності.
7
Для заміни лампочки заднього ліхтаря відгвинтите гвинти в задній частині багажного відділення. Знявши задню обробку багажника, витягніть пістони і зніміть оббивку. На деяких моделях для отримання доступу до лівого ліхтаря необхідно відгвинтити соединитель, зняти відділення зберігання і відвернути в сторону бічну обробку багажника.
8
Звільнивши фіксатори, вийміть з заднього ліхтаря патрон разом з лампочкою. Натисніть на неї і проверніть, щоб витягти з патрона. Установку проводите в зворотній послідовності.