Як переробити java додаток.

Java- додаток можна переробити за допомогою спеціально призначених для цього програм. Це робиться з метою зменшення обсягу файлів додатка у зв'язку з обмеженням виділеної під них пам'яті мобільного пристрою.
Вам знадобиться
  • - програма-архіватор;
  • - редактори для файлів архіву.
Інструкція
1
Оскільки java-додаток являє собою особливий різновид архівного файлу, скористайтеся програмою-архіватором для розпакування вмісту. Залежно від того, для чого ви редагуєте додатки, знайдіть і встановіть для вашого комп'ютера програми редагування її вмісту, наприклад, різні графічні редактори або програми для роботи зі звуком.
2
Зверніть увагу, що при редагуванні java-додатків ні в якому разі не можна міняти назви і розширення входять до архів файлів. Відкрийте редактор для зображень, наприклад, Adobe Photoshop або його аналоги. Для зменшення розміру зображення використовуйте меню редагування. Найкраще не зачіпати розміри його сторін або їх співвідношення, просто змініть кількість точок на піксель.
3
Ви також можете зберегти зображення для web, встановивши для нього початкові параметри довжини і ширини, при цьому програма Adobe Photoshop самостійно підбере параметри для зменшення ваги файлу та збереження максимально можливої якості.
4
Для зміни розміру звукового файлу скористайтеся програмами-конвертерами. Змініть значення бітрейта на найменшу, після чого збережіть його з тією ж назвою і розширенням в папці з Розархівувати вмістом, замінивши вихідний. Для редагування програмної складової ви можете використовувати стандартний текстовий редактор.
5
Щоб перевірити додаток на наявність помилок, скачайте і встановіть програму-емулятор. Ви також можете використовувати повноцінні билдери, які включають їх до свого меню, наприклад, редактор від Nokia.
6
Заново створіть файл установки програмного забезпечення, який включає в себе вже відредаговані елементи. Попередньо перевірте програму на наявність помилок, щоб надалі не довелося проробляти все повторно.
Зверніть увагу
Програми для мобільних пристроїв можуть містити в собі шкідливий код.
Корисна порада
перевірки вміст на віруси.